Receta Gatimi

Ēiftet shqiptare foto.


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Ēiftet shqiptare foto.

  1. Mc Kresha - Rozana Radi.

  2. Alban Skėnderaj - Miriam Cani

  3.Flori Mumajesi - Elvana Gjata

  4.Ledri Vula - Dafina Zeqiri

  5.Sokol dhe Gjyste Vulaj

  6.Robert Berisha - Nora Istrefi

  7.Shpat Kasapi - Afėrdita Dreshaj

  kush jane cifti me simpatik?

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Kjo Gjyste Vulaj ne videoklipet e saj duket "kafshe" por ketu eshte si uffo , i jap 1 like Nores dhe Elvanes

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  Kjo Gjyste Vulaj ne videoklipet e saj duket "kafshe" por ketu eshte si uffo , i jap 1 like Nores dhe Elvanes
  kafshe?? hahahah me kenaqe

  cube fare

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Elvana me Florin nuk jane ēift !

  Like per Elvanen, Florin, edhe Miriamin me Albanin

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Albani me Miriamin per mua

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Vella ndoshta per ty eshte Angelina Jolie, ceshtje shijesh.

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18


  kjo eshte me afer gustove te mia,

  rock attitude

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  2. Alban Skėnderaj - Miriam Cani  keta te dy me pelqejne mua,shuuume madje!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēiftet grinden 312 herė nė vit
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 06-08-2018, 11:26 AM
 2. Pasioni pėr pijen ėshtė ngjitės tek ēiftet
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 29-08-2014, 02:27 PM
 3. "Ciftet e forumit!!"
  Nga Alb-Angel nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 461
  Postimi i Fundit: 11-06-2013, 06:32 PM
 4. Cfare do te thone disa veprime ne ciftet...
  Nga EMAUS nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-05-2012, 10:55 AM
 5. 11/11/11, dynd ēiftet e Kėlnit nė celebrim
  Nga vaaldr1n nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-11-2011, 02:20 AM