Receta Gatimi

Familja dedikuar Marihuanes: Femijet e kultivojne, babai e paketon, nena e shijon


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Familja dedikuar Marihuanes: Femijet e kultivojne, babai e paketon, nena e shijon


  Nje familje ne Antibes, babai, nena, nje djale 19 vjec dhe nje vajze 23 vjece, kultivojne ne shtepi, ne kopshtin prej 950 hektare, sasi te konsiderueshme te kanabisit, me dashuri dhe perkushtim.

  Pe ta bere sa me efikas prodhimin, familja ka ndare keto detyra; mbjellja e bimes i ishte besuar vajzes, e cila perdorte pleh te vecante per te permiresuar ecurine, tharja i ishte besuar djalit, perpunuesi, qe e mbante bimen ne dhomen e tij deri ne paketimin ne vazot e numeruara, operimi behej nga i ati, nje shites, prova dhe vleresimi ne fund te punes ishte detyre e nenes.

  Edhe pse sasia e marihuanes se prodhuar ishte e madhe, konsumatoret pervec familjes, nuk ishin pertej disa miqeve te ngushte.

  Historia ka vazhduar per kater vjet, pasi policia zbuloi gjithcka dhe kane denuar nenen dhe djalin me nje vit burg, babain me gjashte muaj dhe vajzen me 120 ore sherbim te komunitetit.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hahaha

  Modern Family

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 21-03-2011, 03:20 PM
 2. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-02-2011, 09:55 PM
 3. Dedikuar Lirenti.com
  Nga ReniX nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-11-2008, 11:11 AM
 4. Nėna e 5 jetimėve: Fėmijėt ngopen me bukė vetėm pėr Bajram
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-12-2007, 10:42 AM
 5. Nėna helmon fėmijėt
  Nga carolina nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 20-11-2007, 02:53 PM