Receta Gatimi

7 Marsi do te jete dita e iPad 3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile 7 Marsi do te jete dita e iPad 3


  Sic i keni degjuar te gjitha thashethemet, tani Apple perfundimisht ka bere te ditur daten e lansimit te tabletit te saj te ri. Ngjarja do te zvhillohet me daten 7 Mars, e Merkure ne Yerba Buena Center ne Teatrin e Arteve ne San Francisko. Kompanija po i mban gjerat ne rend, dhe nuk ka dhene shum detaje, por natyrisht duke premtuar se ka "Dicka te cilen ju me te vertete duhet ta shihni dhe ta prekni". Per kete do t`ju informojme me saktesi se cfare do te prezantohet atje.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Po ce do prap cmim te kripur do ket

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  haha Majdi, te pakten e heqim kurreshtjen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto: Kartolina nga Marsi
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-08-2012, 07:41 AM
 2. Samsung: iPad 2 do tė jetė i vėshtirė pėr tu arritur
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:49 PM
 3. Dita e Premtuar {Dita e Kjametit}
  Nga djal8ove nė forum Bota shpirtėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2010, 05:15 PM
 4. 7 MARSI, UROJME MESUESET TONA
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 07-03-2008, 10:45 PM
 5. 7 Marsi
  Nga ReniX nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-03-2007, 01:37 PM