Receta Gatimi

Samsung prezanton Vrasesin e iPad


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Drejtesia Samsung prezanton Vrasesin e iPad

  Nese Apple prezantoj the New iPad, sot Samsung prezantoj tabletin Samsung Galaxy Tab 11.6 superior se ai i Apple.
  Me duket se kjo ishte e papritur per Apple. Shitjet e iPad vareshin vetem tek GPU e re, me nje super ekran! Por fjala Super per Samsung nuk ka limit, pasi Galaxy Tab 11.6 ka nje super super ekran me 2560 x 1600 pixel. Bazohet ne Android 4.0 Ice Cream Sandwich. Dhe mban nje proēesor Exynos 5250 me 2 GHz. Vertet ipad killer.
  Keni menduar se ju duhet ndonje tablet?
  (nese nuk e keni blere)

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  po tani per ashtu ne mund te marrim Desktopin me vete, ose laptopin... Samsung me ato permasa qe i ben per mendimin tim nuk fiton gje ! Dhe e dyta eshte qe te gjith e kane kopjuar Apple !! Un skam ndo1 TABLET, por me qejf do e merrja 1 iPad 3 ose nje me Windows 8

 3. #3
  i/e rregjistruar Maska e xhoniipog
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Postime
  6
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  si mund te me ndihmoni ta kthej ne android samsung gtc6712 flm.............

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga xhoniipog Lexo postimin
  si mund te me ndihmoni ta kthej ne android samsung gtc6712 flm.............
  nuk mundesh!

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga xhoniipog Lexo postimin
  si mund te me ndihmoni ta kthej ne android samsung gtc6712 flm.............

  ska mundesi , ore e ke postuar 6 her ket dhe te eshte kthyer 6 her pergjigje

 6. #6
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  interesante, gjithsesi, mendimi im per tablet-et eshte qe nuk jane shume komode per tu perdorur, apo per ti mbajtur me vete...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Samsung prezanton Galaxy Grand
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 04:42 PM
 2. Samsung prezanton Galaxy SIII (Foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 01:39 PM
 3. CeBIT: Samsung prezanton njė LCD transparent
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 09:50 PM
 4. Samsung prezanton modelin e ri S8530 Wave II
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2010, 02:32 AM
 5. Giorgi Armani prezanton celularin e ri tė Samsung
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 06:48 PM

Etiketat pėr kėtė Temė