Receta Gatimi

10 Menyra per te lidhur shallin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Wink 10 Menyra per te lidhur shallin

  Edhe pse dimri iku, nuk eshte e thene qe smund te mbajme shall! Jeans dhe nje t-shirt me nje shalle siper mund te ndryshojne lookun tuaj. Keto jane disa menyra per te lidhur shallin ne menyre qe ēdo dite te dukeni "ndryshe"
  Cilen lidhje preferoni me shume?

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Faleminderit, por un nuk e perdor shallin

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Faleminderit ReniX

  un e perdor ate menyren e 3-t tek rreshti i pare

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pyetje per tu lidhur nga adresa IP
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-03-2012, 10:19 PM
 2. 25 Menyra si te lidhim Shallin
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-02-2012, 01:17 PM
 3. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 08-03-2011, 04:04 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2009, 06:59 PM
 5. 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-06-2008, 02:01 AM

Etiketat pėr kėtė Temė