Receta Gatimi

ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 26
  1. #1
    I/e Perjashtuar Maska e Altin111
    Anėtarėsimi
    Apr 2007
    Postime
    2,516
    Reputacioni
    0

    ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Ashtu siē ēdo ditė e muajit ka vibrimin e vet numerik, ashtu edhe cilado orė e ditės ka frekuencėn astrologjike tė caktuar, gjė qė me shumėēka ndikon nė oscilimet e potencialit tonė bioenergjitik. Kjo ka rėndėsi tė veēantė pėr orėn e lindjes sonė, kur e dimė se ndikimi i planetėve tė caktuar ndėrron nė mėnyrė alternative nė kuadrin e njėzet e katėr orėve. Nė tė vėrtetė, nuk ėshtė krejt njėsoj se a kemi lindur nė mėngjes, nė mesditė, apo vonė nė mbrėmje. Disa veprime tonat, qėndrime e disponime kemi pėr t’i kuptuar mė mirė po qe se e dimė vibrimin numerik tė orės sė lindjes sonė.
    Rrethi prej njėzet e katėr orėsh ėshtė i ndarė nė gjashtė stacione numerike. Stacioni i parė numerik ėshtė nė mes tė zeros dhe orės katėr; e dyta nė mes orės katėr dhe tetė; e treta nė mes orės tetė dhe dymbėdhjetė; e katėrta nė mes orės dymbėdhjetė dhe gjashtėmbėdhjetė; e pesta nė mes tė orės gjashtėmbėdhjetė dhe njėzet; dhe e gjashta, e fundit, nė mes tė orės njėzet dhe njėzet e katėr, d.m.th. tė orės zero.


    Pėr tė lindurit nė mes tė zeros dhe orės katėr


    Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike.


    Pėr tė lindurit nė mes tė orės katėr dhe tetė


    Ju ju karakterizojnė shkathtėsia dhe harmonia. Jeni kėmbėngulės dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha punėt, e sidomos nė gjėrat praktike. Si rrallėkush gjendeni nė botėn e realitetit tė rėndomtė. Synoni drejt asaj qė tė tjerėve t’iu bėheni shembull, qė nga ēasti nė ēast ta tregoni dhe ta vėrtetoni kėtė.


    Pėr tė lindurit nė mes tė orės tetė dhe dymbėdhjetė


    Ju jeni krijesė e besimit, e shpresės dhe optimizmit. Jeni tė gjallėrishėm, tė zhdėrvjelltė, pėrgjithmonė nė trazimin kijues. Gjithkund rrezatoni dashuri joegoiste dhe ngrohtėsi magnetike. Jeni sensualė dhe spirituozė. Keni prirje kah artet dhe filozofia, ju pajisin virtytet dhe talenti.



    Pėr tė lindurit nė mes tė orės dymbėdhjetė
    dhe gjashtėmbėdhjetė


    Jeni tė kthjellėt, tė gjallėrishėm, tė shkathtė, tė lėvizshėm, plot energji. Pėr ju, si tė pėrcaktuara nga natyra, janė punėt praktike. Jeni orator tė mirė, matematikanė dhe fizikanė. Por po aq do tė mund tė ishit edhe shkrimtar, vetėm po qe se do tė mund ta orientonit energjinė nė atė drejtim. Me njė fjalė, ju jeni person gjithanshmėrisht i talentuar; nė shumė profesione e zeje mund tė shprehet me sukses shpirti juaj krijimtar.


    Pėr tė lindurit nė mes tė orės gjashtėmbėdhjetė
    dhe njėzet


    Ju keni shpirt tė trazuar, bredhėritės. Ngapak jeni nervoz dhe tė hutuar. Lėvizjet i keni dinamike, fjalėt tė ashpra e tė fuqishme; shpejt mendoni dhe veproni. Dėshironi qė sa mė shumė tė rrėmbeni nga jeta. E doni jetėn nė tė gjitha trajtat dhe format. Shpesh i ndėrroni vendimet dhe qėndrimet. Ndėrmerrni nė tė njėjtėn kohė nga disa punė. Kush nuk ju njeh mirė, do tė mendjojė se jeni mendjelehtė, por ju jeni tė ndėrgjegjshėm sa s’ka mė pėr tė gjitha ato qė bėni.


    Pėr tė lindurit nė mes tė orės njėzet
    dhe njėzet e katėr

    Jeni tė matur, rezistentė dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha fushat. Synoni kah ajo qė tė dominoni mbi ēėshtjet dhe situatat. Keni prirje pėr filozofi dhe letėrsi. Jeni racionalė dhe spirituozė. Ndikoni magnetikisht nė rrethin tuaj. Jeni autoritet nė familje dhe shoqėri, nė mesin e miqve dhe tė farefisit. Ngapak veproni mendjemadhėsisht dhe krenar, e kjo vjen shkaku se pėr sė tepėrmi besoni nė vetvete, se jeni plot vetėbesim, si dhe energji jetėsore e kreative.

  2. #2
    i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
    Anėtarėsimi
    Apr 2007
    Postime
    385
    Reputacioni
    0

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Pėr tė lindurit nė mes tė orės katėr dhe tetė


    Ju ju karakterizojnė shkathtėsia dhe harmonia. Jeni kėmbėngulės dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha punėt, e sidomos nė gjėrat praktike. Si rrallėkush gjendeni nė botėn e realitetit tė rėndomtė. Synoni drejt asaj qė tė tjerėve t’iu bėheni shembull, qė nga ēasti nė ēast ta tregoni dhe ta vėrtetoni kėtė.


    Une kam lindur rreth ores 7 ne mengjes!!

  3. #3
    ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
    Anėtarėsimi
    Jul 2007
    Vendndodhja
    N'shpi (^_^)
    Postime
    2,568
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    20

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Pėr tė lindurit nė mes tė zeros dhe orės katėr


    Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike

    une kam lindur *nga ora 00:00 *

  4. #4
    I/e Perjashtuar Maska e Altin111
    Anėtarėsimi
    Apr 2007
    Postime
    2,516
    Reputacioni
    0

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Pėr tė lindurit nė mes tė orės katėr dhe tetė


    Ju ju karakterizojnė shkathtėsia dhe harmonia. Jeni kėmbėngulės dhe tė qėndrueshėm nė tė gjitha punėt, e sidomos nė gjėrat praktike. Si rrallėkush gjendeni nė botėn e realitetit tė rėndomtė. Synoni drejt asaj qė tė tjerėve t’iu bėheni shembull, qė nga ēasti nė ēast ta tregoni dhe ta vėrtetoni kėtė.

    Une kam lindur rreth ores 5 ne mengjes.
    *

  5. #5
    Kung_Fu 35% Maska e daku323
    Anėtarėsimi
    May 2007
    Vendndodhja
    Tir
    Postime
    1,780
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Wow sa e bukur e imja!

  6. #6
    i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
    Anėtarėsimi
    Dec 2006
    Vendndodhja
    Atje ku nuk je ti
    Postime
    643
    Reputacioni
    18

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Jeni tė kthjellėt, tė gjallėrishėm, tė shkathtė, tė lėvizshėm, plot energji. Pėr ju, si tė pėrcaktuara nga natyra, janė punėt praktike. Jeni orator tė mirė, matematikanė dhe fizikanė. Por po aq do tė mund tė ishit edhe shkrimtar, vetėm po qe se do tė mund ta orientonit energjinė nė atė drejtim. Me njė fjalė, ju jeni person gjithanshmėrisht i talentuar; nė shumė profesione e zeje mund tė shprehet me sukses shpirti juaj krijimtar.


    Fix fare!

  7. #7
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    lol po une qe jam ne oren tete ( ke te marr ate para ores 8 apo ate pas ores 8

  8. #8
    I/e Perjashtuar Maska e Altin111
    Anėtarėsimi
    Apr 2007
    Postime
    2,516
    Reputacioni
    0

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX\";p=\"19514
    lol po une qe jam ne oren tete ( ke te marr ate para ores 8 apo ate pas ores 8
    Ti merr pas ores 8

  9. #9
    i/e rregjistruar 35% Maska e anna
    Anėtarėsimi
    Dec 2006
    Vendndodhja
    france
    Postime
    761
    Reputacioni
    18

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Pėr tė lindurit nė mes tė orės gjashtėmbėdhjetė
    dhe njėzet


    Ju keni shpirt tė trazuar, bredhėritės. Ngapak jeni nervoz dhe tė hutuar. Lėvizjet i keni dinamike, fjalėt tė ashpra e tė fuqishme; shpejt mendoni dhe veproni. Dėshironi qė sa mė shumė tė rrėmbeni nga jeta. E doni jetėn nė tė gjitha trajtat dhe format. Shpesh i ndėrroni vendimet dhe qėndrimet. Ndėrmerrni nė tė njėjtėn kohė nga disa punė. Kush nuk ju njeh mirė, do tė mendjojė se jeni mendjelehtė, por ju jeni tė ndėrgjegjshėm sa s’ka mė pėr tė gjitha ato qė bėni.


    UNE KAM LINDUR DITEN E SHTUNE NE OREN 19E30

  10. #10
    Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
    Anėtarėsimi
    Jul 2007
    Vendndodhja
    europe
    Postime
    2,096
    Reputacioni
    19

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    thua qe te jene te verteta keto

  11. #11
    Kung_Fu 35% Maska e daku323
    Anėtarėsimi
    May 2007
    Vendndodhja
    Tir
    Postime
    1,780
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Per mendimin tim jane budalliqe Kuklla!

  12. #12
    Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    FIRENZE
    Postime
    791
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    18

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    boh une se besoj sepse nuk me perkasin ato karakteristika qe jane shkruajtur aty,,,
    une kam lindur nje te merkure ne oren 19 e 30...sdi cte them ...ndoshta per dike jane te verteta...

  13. #13
    i/e rregjistruar 10% Maska e Ina MaSooL
    Anėtarėsimi
    Oct 2008
    Vendndodhja
    Ku di une
    Postime
    44
    Reputacioni
    0

    Re: ZBULOJENI SE KUSH JENI PĖRMES ORĖS SE LINDJES

    Pėr tė lindurit nė mes tė orės tetė dhe dymbėdhjetė


    Ju jeni krijesė e besimit, e shpresės dhe optimizmit. Jeni tė gjallėrishėm, tė zhdėrvjelltė, pėrgjithmonė nė trazimin kijues. Gjithkund rrezatoni dashuri joegoiste dhe ngrohtėsi magnetike. Jeni sensualė dhe spirituozė. Keni prirje kah artet dhe filozofia, ju pajisin virtytet dhe talenti.



  14. #14
    E rregjistruar 35% Maska e girl08
    Anėtarėsimi
    Oct 2008
    Vendndodhja
    Tirane
    Postime
    1,100
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    18
    Pėr tė lindurit nė mes tė zeros dhe orės katėr

    Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike.

  15. #15
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Pėr tė lindurit nė mes tė orės tetė dhe dymbėdhjetė
    Ju jeni krijesė e besimit, e shpresės dhe optimizmit. Jeni tė gjallėrishėm, tė zhdėrvjelltė, pėrgjithmonė nė trazimin kijues. Gjithkund rrezatoni dashuri joegoiste dhe ngrohtėsi magnetike. Jeni sensualė dhe spirituozė. Keni prirje kah artet dhe filozofia, ju pajisin virtytet dhe talenti.


    kjo jam un

  16. #16
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    4:30 kendova ma para se gjeli ate dite

  17. #17
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    mua me kane thene qe kam lind naten

    cila ore i bie ?

  18. #18
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    i paskeni len nenat pa gjum ju.......ncncnc ...

  19. #19
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    hahahaha labe

    na falni se ishte 1 gabim ne shtyp un paskam lindur ne oren 02:00

  20. #20
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
    hahahaha labe

    na falni se ishte 1 gabim ne shtyp un paskam lindur ne oren 02:00
    do ti qe te pershtatet
    Keni natyrė tė qetė dhe tė heshtur. Dėshironi tė ėndėrroni dhe ndėrtoni kulla nė re. Keni imagjinatė tė bujshme, porse vėshtirė gjendeni nė botėn e realitetit fizik. Jeni fantazues dhe poet i lindur, andaj njerėzit vėshtirė ju kuptojnė. Ngapak jeni tė pėrhėnur dhe hutaq, por, jo: zemrėn e keni fisnike.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Zvicra akuzon Apple per vjedhje te dizajnit te ores
    Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 23-09-2012, 09:06 PM
  2. Horoskopi sipas muajit te lindjes
    Nga girl08 nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
    Pėrgjigje: 33
    Postimi i Fundit: 01-03-2012, 09:33 PM
  3. Loje me daten e lindjes
    Nga PinkPrincess nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
    Pėrgjigje: 22
    Postimi i Fundit: 28-02-2012, 07:27 PM
  4. Humbja e kilogramėve pas lindjes
    Nga aurel nė forum Kuriozitete
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 24-10-2009, 08:36 PM
  5. Googlism qe te shikoni se kush jeni!
    Nga EMAUS nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
    Pėrgjigje: 9
    Postimi i Fundit: 20-02-2009, 03:08 PM