Receta Gatimi

Telekomedi te Vjetra ne Vite


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Video Telekomedi te Vjetra ne Vite

  Dikush mund ti kete degjuar e dikush jo, por telekomedit shqiptare mendoj se jan te pavdekshme! Kush nuk i ka pare se ka qene teper i vogel dhe kush ka nostalgji, mund ti rishikoje te gjitha tek kjo teme! Videot e humorit do te jene te plota por dhe grimca!


  Dashi pa Brire dhe Valixhja 1 Milion Dollar


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po vjen ai Pallati 176 Pjesa e Pare
  Po vjen ai Pallati 176 Pjesa e Dyte

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Pallati 176


 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Pavjoni zero organizimi i punes


 5. #5
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Jovan Bregu Refugjat


 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Poēari me Sejfulla Myftarin


 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Humor nga Durrsi - Filmi me titra


 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  I kame pare te tera keto humore, jane te pavdekshem, sa here qe i shehe shkrihesh se qeshuri

 9. #9
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Hahahahah, tek komshia futa llozin! Te pavdekshme!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Vintage Vienna: Wiena ne kohet e vjetra (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 11:04 PM
 2. Duke kujtuar gjėrat e vjetra,thjesht qeshim!!
  Nga ValjetaVali nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 09:49 PM
 3. Binjaket mė tė vjetra nė botė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-01-2011, 11:24 PM
 4. Foto Te Vjetra Te SHQIPERISE
  Nga daku323 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 23-05-2009, 11:06 PM
 5. FIA terhiqet, 2009-ta me rregullat e vjetra
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2009, 11:16 AM

Etiketat pėr kėtė Temė