Receta Gatimi

Prindrit shpenzojnė 1 mln paund, u ndėrtojnė fėmijėve PUB nė shtėpi !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  I Habitur Prindrit shpenzojnė 1 mln paund, u ndėrtojnė fėmijėve PUB nė shtėpi !!

  Prindrit gjithnjė e kanė problem sigurinė e fėmijėve tė tyre. Sidomos kur fėmijėt janė nė moshėn e adoleshencės dhe preferojnė tė kalojnė orėt e natės nėn tingujt e muzikės e nė njė ambient lokali apo PUB-i. Por njė ēift ka vendosur tė kalojė nė njė zgjidhje ideale duke ndėrtuar brenda shtėpisė nė Londėr njė klub nate tė improvizuar vetėm pėr fėmijėt. E kompletuar me ndriēimin dhe kushtet e njė klubi nate e me DJ pėr tė luajtur muzikė profesionale, Claire Farrow dhe Ian Hogarth nga West Kensington kanė investuar plot 1 milion paund.


 2. #2
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  sh buku kan mendu me mir ti ken afer.

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  kta po qe jan prinder...

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ahh jet o jet... si s'patem edhe ne nga 1 baba ose mama t`jashtit

 5. #5
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Me duhet se e ka ber per vete ata se sa per femijet!

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ne nje far menyre dhe per vete e kan ber.....qe femijet te ken me cfar te merren....dhe te mos i shqetesojn prindrit ;p;p

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cifti 10 000 paund pėr ti bėrė qenit plastikė
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 04-03-2012, 07:34 PM
 2. E zgjon qeni, fiton 5 milion paund nė internet
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-02-2012, 08:35 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 09-10-2009, 02:09 PM
 4. Shkurtabiqėt ndėrtojnė fshatin e tyre
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-10-2009, 07:51 PM
 5. City hap thesin, 150 milione Paund per Messi-n
  Nga Kliton nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-05-2009, 08:43 AM