Receta Gatimi

Ceremonia e dasmės kthehet nė funeral !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Unhappy Ceremonia e dasmės kthehet nė funeral !!  Njė burrė nė Tajlandė u martua me tė dashurėn e tij tė vdekur pėr tė pėrmbushur premtimin e tij tė dashurisė.

  29-vjeēari Chadil Deffy dhe e dashura 28-vjeēare e tij Sarinya Kamsook, ishin pėr t'u martuar kėtė vit. Sarinya Kamsook pėr fat tė keq vdiq nė njė aksident me makinė, vetėm njė ditė para dasmės sė saj. Deffy vendosi tė shkojė nė martesėn e tyre siē ėshtė planifikuar dhe u martua.

  Sarinya ishte pėrfshirė nė njė aksident me makinė, duke e lėnė tė plagosur rėndė atė. Ajo nėn kujdesin mjekėsor duke u mbajtur nėn kontroll transferohet nė njė spital tjetėr pėr mė mirė, por pas 6 orės pėrpjekjesh ajo ndėrroi jetė.

  Gjatė funeralit tė saj nė Surin, Tajlandė, Chadil Duffy i vendosi njė unazė nė gishtin e nuses sė tij tė vdekur. Kėshtu ceremonia e martesės kthehet nė njė funeral duke e cilėsuar, njė nga ngjarjet e rralla nė botė.

  Vetėm vdekja do na ndajė...pėshpėriti burri i saj.

 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o zot,

  nuk kam fjale!

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii o zot,

  nuk kam fjale!
  Dhe ti qe thua nuk ka meshkur te sinqert, kjo eshte me shume se 1 dashuri e sinqert

 4. #4
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Gjynah ..

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ka fatkeqsi me te madhe se kjo....te vdesi 1 dit para dasmes.....aq te lumtur...aq plane...dhe...fap.....fiken si qiri
  ca esht jeta ee

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Stil per diten e Dasmes suaj..!
  Nga erinda nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 08:30 AM
 2. Ceremonia martesore nudo (VIDEO)
  Nga olsii nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 06:10 AM
 3. Javen e dasmes mesojne se jane moter e vella
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 13-11-2011, 08:17 PM