Anetari me i mire i muajit Mars 2012


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 53
 1. #1
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10

  Anetari me i mire i muajit Mars 2012

  Receta Gatimi

  Sipas njoftimit qė kemi publikuar mbi Anėtarin mė tė Mirė tė Muajit, ka ardhur momenti tė shpallim fituesin e muajit Mars!

  Fituesi pėr muajn Mars 2012 ėshtė Labja! Urime Anėtares!
  Nė profilin e anėtarit fitues do tė shtohet ēmimi i fituar!

  Mirė u degjofshim nė muajn tjetėr!

  Argėtim tė kėndshėm!

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  weeeeeeee si ma mori kjo mua

  Urime labja!

 3. #3
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Urime labja,me behet shume qejfi ylli

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Urime labe

 5. #5
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht JO; e din ket gje Labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! e puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .

 6. #6
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  Urime Labe

 7. #7
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e Administratori
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  server
  Postime
  200
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  9
  Reputacioni
  10
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht JO; e din ket gje Labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! e puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .
  Nuk ka asnjė lloj "interference" apo ndėrhyrje nė zgjedhjen e anėtarėve mė aktivė!

  Pėr anetarin e vitit duke qėne se diferenca ka ishte vetėm me 1 pikė, ateher jane zgjedh te dy vendet e para pasi te dy anetaret kane dhene shume per faqen. (kjo votohet nga vetė anėtarėt plus votat e stafit)

  Pėrsa i pėrket zgjedhjes sė anėtarin tė muajt, njė program shfaq anėtarėt mė aktiv tė muajt ku diferenca mund te gjete e vogel midis vėndeve te para, por zgjidhet njė i vetem. Se si ky program zgjedh anetarin me aktiv, lexoni temen e posatshme ku linkun e gjeni ne krye te postimit te pare.

  Faleminderit!

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Personalisht besoj se komentet per te tilla gjera jane te pa venda!

  Jemi ketu per tu argetuar,per te kaluar nje pjese te mire te dites nen shoqerine e njeri-tjetrit dhe kjo besoj eshte me e vlefshme se cfare do lloj gjeje tjeter!

  nuk bejme gare me askend,argetohemi,kenaqemi,komentojme,debatojme dhe kjo eshte besoj ka rendesi,qe ndihemi mire nen shoqerine e njeri-tjetrit,

  realisht duhet te rrim shtrember e te flasim drejt i thone nje fjale,Labja per mendimin tim e meriton,dhe,mos u ndikoni absolutsht nga fitorja e dikujt tjeter,por te behemi nje me te!

  Ky eshte mendimi im!....

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  E tani nese shikojm diference e pikve duhet te perzgjedhen 2 kryetar shteti pra .Ket nuk e shof te drejt un apsak po nejse ju keni ate te drejt pasi jeni admin.. forumi nuk ka nevoj vetem per tema te reja , siq sjellin disa cfar ti dali para ne rrug vetem per te rrit numrin e postimve ? por per te diskutu rreth atyre temave .

 10. #10
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  Personalisht besoj se komentet per te tilla gjera jane te pa venda!

  Jemi ketu per tu argetuar,per te kaluar nje pjese te mire te dites nen shoqerine e njeri-tjetrit dhe kjo besoj eshte me e vlefshme se cfare do lloj gjeje tjeter!

  nuk bejme gare me askend,argetohemi,kenaqemi,komentojme,debatojme dhe kjo eshte besoj ka rendesi,qe ndihemi mire nen shoqerine e njeri-tjetrit,

  realisht duhet te rrim shtrember e te flasim drejt i thone nje fjale,Labja per mendimin tim e meriton,dhe,mos u ndikoni absolutsht nga fitorja e dikujt tjeter,por te behemi nje me te!

  Ky eshte mendimi im!....
  Nuk kam ase me te voglin dyshim sa i perket labes se e njoh shum mir punen e saj ketu , pse citova te urimi i labes nuk do thot se jam kunder asesi. ama dhe nuk kemi ndejt kot rrushe.

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  Nuk kam ase me te voglin dyshim sa i perket labes se e njoh shum mir punen e saj ketu , pse citova te urimi i labes nuk do thot se jam kunder asesi. ama dhe nuk kemi ndejt kot rrushe.
  O zemer me degjo mua,pike se pari ketu jemi per tu argetuar,nuk bejme gare me askend,mjaftone qe bejm shaka dhe ndihemi mire ne komentet me njeri-tjetrin.

  kjo vlen mbi te gjitha,dhe duhet te dish qe gjithsecili prej nesh ka vendin e vete ketu,dhe nuk eshte e thene qe te marrim titull per ta ditur kete,sepse gjithsecili nga ne ka karakteristikat e tij qe e bene te vecante!

  keshtu qe shijoje Argetimin ne Forum,dhe kesaj pjese jepi rendesi,rrushe (bindu) hahahahahhahahahaha te kam xhan

 12. #12
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink

  @erina shko ankohu ne komune, ose tek Ministri i Puneve te Jashtme, mos te ndihmojne ndonje gje rreth ketij shqetesimit tend...

  Sa i perket postimeve te mija, ka kush ti vleresoje ato nuk je ti ne ate nivel te me vleresosh mua , dhe as nuk po te them lexoi as komentoi ato!

  mos mu kap fort per ... se po bjen !

  na falni qe dola nga tema, por ty erina kur ta them un 1 fjal 1 dit, ti e mbyll gojen per 56 vitet e ardhshme, dhe nuk me kapesh mua mė !

 13. #13
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  @erina A e kam merituar un si Antar i vitit apo jo, ket' e din Staffi, ty nuk ka cfare te te hyje ne pune ajo fare !

  Nuk bej postime sa per ta rritur numrin, as nuk bej postime cfare te me dali perpara, por i bej ato qe me duken interesante. Ty nuk te pelqejne, mos i lexo ! A po te them un hyn e lexo ketu ? Le inatin anash se nuk fiton asgje me te...

  edhe mos mu kap per ... fort se po bjen

  na falni qe dola nga tema, por ty erina kur ta them un 1 fjal 1 dit, ti e mbyll gojen per 56 vitet e ardhshme, dhe nuk me kapesh me mua !
  ca fjale thuaj tani por kujdes mos po e ndyt gojen me shum , fol pse mendon se te kam friken fol !
  tema cop-past ke sjell kur nje nga veti se ke hap.

 14. #14
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  2
  Reputacioni
  13
  jo jo une nuk rri ketu mem than dikush qe poston shume e bla bla..., siq tha erinda jemi ketu per me kalu kohen e lire e te argetohemi pak, se as une nuk pres vlersim marramendes nga Forumi (pa keqkuptime) ..sepse edhe nqs vlersona vlen vetem per ketu (nuk shkon vlersimi, ne shkolle, instuticion,qe te kem dobi ose dem),, antaret ketu e kan rolin krysore,,anetaret ne fillim e kan vleresu forumin dhe prandaj sot eshte plot e per plot tema, mendimi im na e mbajm forumin,, po sido qe te jete edhe kjo eshte pjese e argetimit, i pergezoj Administratoret per temen,,,, kurse LABES ia uroj fitoren edhe per mua e meriton Labja

 15. #15
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Shume urime per ty
  Shume urime per ty
  Shume urime per laben
  Shume urime per tyyyyyyyyyy.......

  Urime labe ....... e meriton.

 16. #16
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime @labe

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Opa opa paska plas sherri,

  Po them edhe une ca fjale ketu sa per ti hedh pak benxin zjarrit, haha.

  Si fidhim urime Labe per fitoren,
  Por une mendoje qe kete muaj e meritonte Erinda 100%.

  Erinaa-Iceman kame respek per ju te dy, me vjen keqe qe qenkit zene, shpresoj ta zgjidhni konfliktin sa me shpejt.

  Erinda, jame dakort me ty kur thua ketu jemi per argetim, kjo duhet te jete e para, e jo gara kush fiton, per mua ska rendesi,

  po deshi ndonjeri te fitoj le te vije te lojrat ta provoj me mua, po ja mbajti hahaa (shaka kjo e fundit).


  Erinaa nuk jame dakurt me ty kur thua qe disa ketu postojn vetem per te rritue numrin e postimeve, ne qofte se me ke futur edhe mua ketu, te kjo pjese.


  Nuk jame dakurt edhe me keta siper qe thone e meriton Labja, Labja e meriton por jo me shume se Erinda.

 18. #18
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  ca fjale thuaj tani por kujdes mos po e ndyt gojen me shum , fol pse mendon se te kam friken fol !
  tema cop-past ke sjell kur nje nga veti se ke hap.
  e di qe ke qejf, po un nuk e bej ate, se nuk jam as nuk bie ne ate nivel me ty !

  Shum thjesht, nuk je ti n'at nivel te me vleresosh mua !

  Kap ndo1 loder aty luaj, ose merru me bagetine... mos ma qaj hallin mua !

  @olsi, rrespekt edhe per ty

 19. #19
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Opa opa paska plas sherri,

  Po them edhe une ca fjale ketu sa per ti hedh pak benxin zjarrit, haha.

  Si fidhim urime Labe per fitoren,  Erinaa nuk jame dakurt me ty kur thua qe disa ketu postojn vetem per te rritue numrin e postimeve, ne qofte se me ke futur edhe mua ketu, te kjo pjese.
  Ore ti ma hoqe trurin, pse e perdor shkronjen "DH" ne vend te "LL"

 20. #20
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  Urime fituesit!!! Mendoj dhe jam i sigurte qe e meriton .
  Urime zemra, ama se kuptoj si po behen gjerat ketu ! shkojn me intervenc apo si ?(nuk e mendojn per laben apsulitisht JO; e din ket gje Labja , ajo punon shum ketu ?)por si antar te viti u zgjodhen 2 aty ishte fjal per 1 antar, dhe labja e fitoj me merit te plot kuptohet.ju e perzgjodhet icen se nuk e ka meritu aspak ,pastaj edhe antar te muaj shkurt u zgjodh ai ! e puna jon sikur nuk duket fare me sa shof ketu .
  Ne kete rast nuk jam me ty.Si labja edhe icemani kanė dhėnė njė kontribut te madh sepse kanė qenė furnizuesit kryesore te vitit 2011.
  Tė shpjegoj dicka te gjithe mund te kemi postuar por numri i postimeve bėn diferencėn.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Anetari me i mire i muajit Prill 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 18-05-2012, 09:57 AM
 2. Katalogu i veshjeve Mars 2012 nga Free People !!
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 25-03-2012, 11:26 PM
 3. Anetari me i mire i Muajit Shkurt 2012
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 03:16 PM
 4. Anetari me i mire i Muajit...
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 16-02-2012, 10:52 PM
 5. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2011, 08:30 PM

Etiketat pėr kėtė Temė