Receta Gatimi

Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Drejtesia Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat

  Pas Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas kjo teme mund te nxjerre ne pah veti te tjere te dy gjenive  Si e interpretoni dhe kete foto! Un them se Femrat "tradhetojne"!


  Kush eshte me i merzitshem ne ērast?

  Tema te tjera te mund te interesojne:
  Cfare urreni tek nje Mashkull apo tek nje Femer?

  Thenie Te Mencura Per Femrat

  Femrat kunder Meshkujve dhe anasjelltas!


 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  haahahhahhaha doni mendimin tim?........

  dihet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  lol, pajtohem shum me ate foton

  mendoj qe femrat

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lol, pajtohem shum me ate foton

  mendoj qe femrat
  ncncncncncnncncnc

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  dhe un jam dakort me foton ;p
  dhe fotoja e shpreh qart kush jan me te merzitshem .......
  meshkujt monotoni e gjall moo....perher te njejtat gjera

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  lol, pajtohem shum me ate foton

  mendoj qe femrat
  Ca thu mer Renix eshte me ato, ka publiku foto ne favor te femrave, ne ne moshen 22 vjecare ne shikojme Chuck Norris

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  lool

  eshte e ver8 ne fakt, po kto nuk ta besojne

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ee gocat mendojn larg e meshkujt oo vetem filma te animuar shikojn te gjoret

 9. #9
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  meshkujt jane te merzitshem neteve te gjata ., femrat cdo fillim jave apo muaji .....

 10. #10
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  Meshkujt nuk jane te merzitshem se jane fjale pak...dhe i marrin gjerat me qetesi...kane durim,dhe kur duan ti largohen debatit...thjesht mbyllin deren e te lene me fjalen ne goje...duke bere bla bla bla bla hahahahahaha

  ndersa femrat pasi ai mbyll deren e ja perplas ne fytyre...bejne bla bla bla...thyejne ndonje gje verdall...qajne nje cope here te madhe...e kur ai kthehet e perqafojne me gjithe fuqin e zemres...

  Askush nuk eshte perfekt...difektet e secilit kompletojne njeri-tjetrin...i ka jeta keto...e pa to nuk jetohet!...

 11. #11
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Meshkujt nuk jane te merzitshem se jane fjale pak...dhe i marrin gjerat me qetesi...kane durim,dhe kur duan ti largohen debatit...thjesht mbyllin deren e te lene me fjalen ne goje...duke bere bla bla bla bla hahahahahaha

  ndersa femrat pasi ai mbyll deren e ja perplas ne fytyre...bejne bla bla bla...thyejne ndonje gje verdall...qajne nje cope here te madhe...e kur ai kthehet e perqafojne me gjithe fuqin e zemres...

  Askush nuk eshte perfekt...difektet e secilit kompletojne njeri-tjetrin...i ka jeta keto...e pa to nuk jetohet!...
  That's it! (:

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
  Meshkujt nuk jane te merzitshem se jane fjale pak...dhe i marrin gjerat me qetesi...kane durim,dhe kur duan ti largohen debatit...thjesht mbyllin deren e te lene me fjalen ne goje...duke bere bla bla bla bla hahahahahaha
  Te merzitshem se jemi me pak fjale??? hera e pare qe po e degjoj, pasi kjo eshte nje plus per ne! Po foli mashkulli shume, nuk eshte me mashkull haha!

 13. #13
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ka disa pyetje qe nuk kane nevoj per pergjigje

 14. #14
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  kam filluar te ndryshoj mendim...hahahhaha jane femrat me te merzitshme....se nuk jane as ne qiell e as ne toke....por fluturojne si parashut...ishalla nuk perplasen me ndonje shtyll ndonje dite....

 15. #15
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  pak ato, pak ne, me shum ato se ne

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush eshte me Inteligjent? Femrat apo Meshkujt?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 11:20 PM
 2. Dėshmohet qė femrat janė mė inteligjente se meshkujt
  Nga Erinaa nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 25-07-2012, 11:15 PM
 3. Kush shpenzojne me teper Femrat apo Meshkujt ?
  Nga labja nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 04-06-2012, 11:07 AM
 4. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 09:57 AM
 5. Meshkujt janė tė parashikueshėm
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-12-2009, 09:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė