Receta Gatimi

Duke kujtuar gjėrat e vjetra,thjesht qeshim!!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e ValjetaVali
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Foto Duke kujtuar gjėrat e vjetra,thjesht qeshim!!

  Nėse ndonjėherė dėshiron tė qeshėsh me gjėra tė kota atėherė ia vlen t'a shikosh kėtė BMW (Made in Kosova)
  hehehehe(edhe tani me qeshet)

  bmw e vjeeterrr.jpg

  Make new friends,keep old.New are silver,old are gold!!

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Hahahah cne made in Kosova kjo?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  loool me ne fund na doli "1 prodhim vendor"

  se hon' e don' t`marun prej serbis !

 4. #4
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  po un qe nuk qesha ?
  ;p

 5. #5
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  po un qe nuk qesha ?
  ;p
  Nuk je vetem sme qeshet as mua, nuk e di pse, ndoshta nuk i kuptoj humoret

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  antikja cdo her paguhet me shum

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erdi Lexo postimin
  Nuk je vetem sme qeshet as mua, nuk e di pse, ndoshta nuk i kuptoj humoret
  jo jo , un per humore jam e para xhanem...por tek kjo snuk

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  lol, po tema nuk tha qe "qeshni ose mos komentoni" !! Haha

  Komike eshte ajo vetura, qe eshte lloji "Lada" (besoj...) dhe qe i kane shkruar aty BMW X7 qe ky lloj akoma nuk ka dal

 9. #9
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Renault 4 !

 10. #10
  i/e rregjistruar Maska e ValjetaVali
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Ide


 11. #11
  i/e rregjistruar Maska e ValjetaVali
  Anėtarėsimi
  Apr 2012
  Postime
  4
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Po po Renault 4.Nė Gjk. gjindet.....

 12. #12
  Chicago Boss 35% Maska e Al Capone
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Vendndodhja
  Jashte Shtetit
  Postime
  560
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Budallai qesh me vete kam degjuar - por te shofesh foto humoristike dhe do qeshesh

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Fjalor Turqisht-Shqip ( Te qeshim pak )
  Nga EMAUS nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 03-02-2018, 09:19 PM
 2. Thote:Thjesht ngela shtatzane duke pare 3D porno!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-12-2014, 08:32 AM
 3. Pyetje te perditshme qe na bejne te qeshim.
  Nga 3r1k0 nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 08:24 PM
 4. Nėna, dhurata pėr t’u kujtuar pas vdekjes
  Nga smocking2 nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 31-01-2011, 02:42 PM
 5. Botėrori, 10 arsye pėr ta kujtuar
  Nga ardona nė forum Futbolli
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-07-2010, 07:01 PM