Receta Gatimi

Cfare Restoranti do te Rekomandonit nga Qyteti ku jetoni


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 18 prej 18
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34

  Recete Cfare Restoranti do te Rekomandonit nga Qyteti ku jetoni

  Pavarsisht periudhes se krizes qe na ka kapur, dhe qe duhet te mendohemi dy here para se te shpenzojme ndonje lek per hob apo qofte dhe nje darke ne resorant.

  Nese ne zonen tuaj keni ndonje resorant te preferuar dhe qe shkoni shpesh, do te ishte me vler nese do ta ndanit me anetaret e tjere!
  Mund te rekomandoni dhe ēfare pjate merrni me teper apo ēfare specialiteti ka ky resorant, pse e pelqeni qe shkoni shpesh etj...
  Duke qene se ne Shqiperi, eshte pak veshtire te kuptohen adresat, jepni nje pershkrim se ku ndodhet!

 2. #2
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  tani qe ndodhem ne Tirane frekuentoj 2 restorante
  1-Pirea Fish qe ndodhet tek liceu ku gjen gatime deti..
  2-ELVIS .......qe ndodhet ne rugen per ne Elbasan ku zakonisht shkoj se me pelqen persheshi me pule fshati qe te bejne ne moment

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  lol, na ka kap kriza keq edhe cigaret po shkojne shpejt haha

  Restorant te preferuar nuk kam, por Wiener Schnitzel me pelqen (specialitet i Austrise)


 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  .........Ne Vlore ka Restorante sa te duash e nuk kane te mbaruar,

  por ta harrojne ata qe t'i beje reklam falas une

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  edhe ketu ku jetoj un.. ka restorante shum te mire.. dhe qe gagtuajn ne pergjithsi ushqime tradicionale dhe qe perdoren pergjithsisht nga shqiperia e mesme.. edhe un persanalisht kam nje restorant.. qe eshte goxha i njohur. specialitete jan . zogj fshati i gatuar ne menyra te ndryshme.. ne restorantin tim sherbej edhe dicka te vecante.. eshte djathi i fresket dhe i njome. do keni mundsi ta shikoni edhe ne foto.. te them te drejte nje pjes te mire te sukseit dhe te merit qe kam e ka pikerisht nga djathi i njome..  P090112_12.570001.JPGP200411_13.020001.JPGP200411_13.030002.JPGP201209_16.520003.JPGP251110_12.050001.jpg

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Maldino ti na e thuaj adresen paske goxha restorant! Ato pulat e fshatit ta bekan me sy!

  Erinda, po resorante ka ēdo 100 metra, por ata te miret numerohen me gisht!

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  ne qytetin tim ne pergjithesi gatuhet shum mir .....( pavarsisht se stafi i sherbimit esht pak i eger na natyra ..... )
  kemi vajt njeher ne divjak....e na ka hap barku ushqimi atje prz .... .... .... ..( spo ja them emrin me mir )

 8. #8
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Ne ato restorante se un kam ken per drek nuk eshte se ma kan ber edhe shum shum pershtypj !nje her me ka ndodhe ne nje restorant se vlersohej shum nga tjert ketu , te sherbejn sallaten(jeshile) te pa pastu mir , me buba te vogla ,po ashtu edhe pije jo shum te ftohura.

 9. #9
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ne qytetin tim ne pergjithesi gatuhet shum mir .....( pavarsisht se stafi i sherbimit esht pak i eger na natyra ..... )
  kemi vajt njeher ne divjak....e na ka hap barku ushqimi atje prz .... .... .... ..( spo ja them emrin me mir )
  Paske qene ne divjake ti moj te hengert dhe mos te lent ku ishte ai vendi? se e di un qe genjen ti

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Maldino ti na e thuaj adresen paske goxha restorant! Ato pulat e fshatit ta bekan me sy!

  Erinda, po resorante ka ēdo 100 metra, por ata te miret numerohen me gisht!
  ... reno adresa eshte rruga nacionale rrogozhin elbasna km i 3-te kujt ti bjeri rruga ketej eshte i mir pritur,,,

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  19
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX

  Erinda, po resorante ka ēdo 100 metra, por ata te miret numerohen me gisht!
  Tani ne Vlore kuptohet ka shume,dhe pjesa me e madhe e tyre gatuajne mire,por dihet qe paresore jane gatimet me peshk!

  Resorante te mire do vecoja:

  1-Panorama (per gatimet me peshk)

  2-Amantia (ka qene dikur per pizza),por sot sikur e ka ndryshuar paksa doren,gjithsesi mbeten serisht te mira,

  3-Pavarsia (edhe ky shume i mire,brenda ne qytet)

  5-Pulbardha (rruges kur shkon per Radhim)

  Pastaj ka shume,por qe une zakonisht para pelqejne restorantet ne dalje te qytetit,ndermjet Ujit te Ftohte dhe Radhimes,

  6-Paradise (ky eshte ne Radhim)

  7-Edhe restoranti Laberia ne Radhim

  pastaj ne Restoranti 8-Perla e Gjelber ne Fier me ka pelqyer shuuuuume gatimi,gatuajne nje stil ushqimi francez qe une e adhuroj!

  Nje tjeter restorant ne 9-Novosel ku gatuhen fruta deti,ngjalat sidomos i gatuajne jasht zakonisht shume mire!

  10-Keshtjella ne Fier(gatuajne shume mire)

  11-Stela ne Fier (Pizzat jane shume te mira)

  kaq me vijne ndermend per momentin,ju sygjeroj te shkoni sepse vertet do te mbeteni shume te kenaqur!

 12. #12
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Paske qene ne divjake ti moj te hengert dhe mos te lent ku ishte ai vendi? se e di un qe genjen ti
  te grift e te preft ty ishalla ...qe mallkon kshu .....
  po si te ta them un ku esht ?
  do ecesh drejt ca hapa ...pastaj do kthehesh majtas ....mu aty esht

 13. #13
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ReniX i sigurove ristorantet , sigurova dhe ca une

 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  ReniX i sigurove ristorantet , sigurova dhe ca une
  Ne fakt, resorantet kane nje problem, pasi sapo behen pak te njohur, e prishin doren!

  Prandaj dhe nje update mbi situaten sdo ishte keq vera po afron dhe njerezit kane me shume kohe te lire!

  Se shpejti do publikoj dhe un nje liste!

 15. #15
  curva sud....... Autorė Maska e 3r1k0
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Tirana Albania
  Postime
  1,081
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  ne qytetin tim ne pergjithesi gatuhet shum mir .....( pavarsisht se stafi i sherbimit esht pak i eger na natyra ..... )
  kemi vajt njeher ne divjak....e na ka hap barku ushqimi atje prz .... .... .... ..( spo ja them emrin me mir )
  Ne divjak kam qene tek Ali Kali ................. vetem per sherbimin qe te benin me kale i kishte hallall leket Edhe cilesia nuk mu duk e keqe.
  Ne Vlore nuk me ka rene rasti kohet e fundit ..........kam qene ne Himare dhe Dhermi .......mire ne pergjithesi por cmime te larta

 16. #16
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga 3r1k0 Lexo postimin
  Ne divjak kam qene tek Ali Kali ................. vetem per sherbimin qe te benin me kale i kishte hallall leket Edhe cilesia nuk mu duk e keqe.
  Ne Vlore nuk me ka rene rasti kohet e fundit ..........kam qene ne Himare dhe Dhermi .......mire ne pergjithesi por cmime te larta
  uaaaa...po ktu kam qen dhe un
  pronari ish 1 shkurtabiq apo jo ? brenda restoranti ish si antik....e jasht nje gjelberim i papar !
  kshu te merrte ne qaf si pamje ....por si sherbim ....aman!!!! vinte peshku era kanal :S:S
  plus dhe ate shkurtabiqin e morra sh inat
  si u bertiste kamarjerave te shkret ....u ben ata flak si domate .....

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  uaaaa...po ktu kam qen dhe un
  pronari ish 1 shkurtabiq apo jo ? brenda restoranti ish si antik....e jasht nje gjelberim i papar !
  kshu te merrte ne qaf si pamje ....por si sherbim ....aman!!!! vinte peshku era kanal :S:S
  plus dhe ate shkurtabiqin e morra sh inat
  si u bertiste kamarjerave te shkret ....u ben ata flak si domate .....
  Oooo te hengert dhe mos te lent aty paske qene ti te Ali kali, po edhe une aty do te rekomandoja te shkoje

  jo vetem ty po te tere te Ali kali, jo se eshte me i miri, nuk ka ndonje sherbim kushedi se cfare por eshte me i vecanti,

  Ali kali ndodhet ne plazhin e Divjakes per te gjithe ata qe se dine, nuk ka nevoje per shum reklame se shumica e njerzeve e njohin.

  Per me teper keni edhe shume video ne youTube me kete emer Ali Kali.

  (cfare reklame qe i bera 5000 euro do i kerkoje)

 18. #18
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Oooo te hengert dhe mos te lent aty paske qene ti te Ali kali, po edhe une aty do te rekomandoja te shkoje

  jo vetem ty po te tere te Ali kali, jo se eshte me i miri, nuk ka ndonje sherbim kushedi se cfare por eshte me i vecanti,

  Ali kali ndodhet ne plazhin e Divjakes per te gjithe ata qe se dine, nuk ka nevoje per shum reklame se shumica e njerzeve e njohin.

  Per me teper keni edhe shume video ne youTube me kete emer Ali Kali.

  (cfare reklame qe i bera 5000 euro do i kerkoje)

  si mallkoka ky ...epo kur te thash je si apo grat e liga , nuk e pranove .....
  i vecant esht ..madje ka qen pjes e emisjonit <<Cudira shqiptare >> .....nga qe sherbejn me kal
  epo un vlla , svete per te par kuajt , vete per te ngren ....sepse kjo esht pj kryesore e nje restoranti apo jo ...

  gjithsesi , jasht ka nje natyr fantastike ...te kesh nje shpi mu aty

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Restoranti qe i ben keq shendetit!
  Nga ReniX nė forum Kuzhina Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 08:37 PM
 2. Restoranti mė i veēantė nė botė !!
  Nga labja nė forum Turizėm dhe Udhėtime
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 03-06-2012, 11:04 PM
 3. Cili film ju ka lene mbresa dhe do donit ta rekomandonit?
  Nga EMAUS nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 61
  Postimi i Fundit: 21-05-2012, 11:52 AM
 4. Zbuloni sa vite do tė jetoni
  Nga olsii nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-02-2012, 09:34 PM
 5. Restoranti me i mire ne Kine!
  Nga daku323 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 28-12-2007, 12:15 PM

Etiketat pėr kėtė Temė