Receta Gatimi

John Travolta homosexual ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  I Habitur John Travolta homosexual ?

  Nje Masazhier e ka akuzuar Aktorin e Hollywood-it per ngacmime sexuale gjate nje trajtimi te masazhit. Sipas John Travoltes kjo eshte vetem nje "perralle".


  John Travolta ndodhet ne telashe, nje masazhier pretendon se gjate nje trajtimi te masazhit, ai ishte ngacmuar sexualisht nga Ylli i Hollywood-it ne nje Hotel ne Beverly Hills. E gjitha kjo eshte nje "perralle" tha Menaxheri i tij per Revisten e VIP-ve "People" te Henen. Ne kohen qe i lartpermenduri kishte pretenduar nje gje te tille per Travolten, ky i fundit nuk ndodhej fare ne Kaliforni, por ne fundin tjeter te USA-s tha Menaxheri i Travolta-s. Avokati i masazhierit e kishte dorezuar akuzen dhe priste qe brenda 15 minutash kjo procedure te mbyllej. Por Travolta deshiroi qe akuza te anulohet, dhe ky i fundit te ngrinte akuze kunder masazhierit dhe avokatit te tij.

  Ne akuzen e tij masazhieri kishte thene qe Ylli i Hollywood-it ne Janar e kishte ngacmuar ate sexualisht pas nje trajtimi te masazhit, dhe ishte munduar te beje sex me te. Webfaqja e VIP-ve "TMZ" thot qe masazhieri ne fjale i kishte bere Travoltes nje masazh normal prej nje ore. Pas perfundimit te masazhit Aktori i kishte ofruar atij nje masazh kthimi. Kur masazhieri nuk kishte pranuar qe te beje sex me klientet e tij, Travolta e kishte quajtur ate "nje humbes", dhe pastaj kishte paguar dyfishin e cmimit te masazhit dhe kishte dalur jasht. Kjo thuhej ne Webfaqen e VIP-ve "TMZ" ne lidhje me Akuzen e bere.

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  joooooooo
  po cbejn kta kshu
  na i ben gjith vipat homo

  them se nuk esht e vertet ...!!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  s`besoj as un te jet e ver8 kjo, por me shum e bejne per para ato...

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  joooooooo
  po cbejn kta kshu
  na i ben gjith vipat homo

  them se nuk esht e vertet ...!!

  Ashtu mendoj dhe une

 5. #5
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Kam degjuar edhe me perpara per kete qe eshte homoseksual,
  po ky eshte edhe i martuar cfar behet keshtu

 6. #6
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  mund ta ket ber dhe per shaka mo...

  pastaj amerikanet se kan problem ti pranojn kto gjera .... ndaj dhe ky do e kish pranuar nese do ish e vertet
  pastaj ky esht i martuar , ka dhe femij ...cjan kto qe perfliten

 7. #7
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ja fusin kot, duan te marrin lek qyl e thojne keto budallalliqe...

 8. #8
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  joooooooooo nuk eshte e vertet,jane thashetheme absurde keto!....

  ai eshte shume burreror madje .......se duket njeriu jo per gje,kjo pala tjeter e personave,dallohen prej se largu!

 9. #9
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ai eshte shume burreror madje
  haahahahahahahah
  sa ka te tille me mustaqe ....

 10. #10
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Talking Zgjerohet skandali i Travoltas

  Pas akuzes se bere me daten 4 Maj, Yllit te Hollywood-it i eshte bere edhe nje akuze tjeter ne lidhje me ngacmime sexuale. Te dy masazhieret qe kane akuzuar Travolten, kerkojne nga dy Milion Dollare si demshperblim.


  Para pak ditesh, me daten 4 Maj Ylli i Hollywood-it ishte akuzuar per ngacmime sexuale ndaj masazhierit te tij, por tani edhe nje masazhier tjeter e ka zgjeruar akuzen kunder Travoltas. Ket' e raporton gazeta Gjermane ne internet "Bild", dhe tani te dy masazhieret kerkojne nga Ylli i Hollywood-it nga dy Milion Dollare si demshperblim kunder asaj "ngacim sexual".

 11. #11
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Nuk eshte i vertet ky lajm

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Terhiqet akuza kunder Travolta-s
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-05-2012, 02:08 PM
 2. Film biografik mbi John Belushin
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-08-2010, 08:34 PM
 3. Terrorizmi, John Withers takon Ina Ramen
  Nga aurel nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 08:50 PM

Etiketat pėr kėtė Temė