Receta Gatimi

Lajme Flash nga Teknologjia


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 23 prej 23
 1. #21
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Nuk eshte lajm, po kjo ideja me pelqen shume


 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Nuk eshte lajm, po kjo ideja me pelqen shume


  sa shpejt e nxorren per Android edhe ktoooo....

  Une e pash per iPhone si fillim!?

 3. #23
  i/e rregjistruar Maska e Gjeraldina
  Anėtarėsimi
  Aug 2015
  Postime
  2
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Loja me e re per platformen android !

  Space-Killer eshte loja me e re per platformen android , e cila konsiston ne udhetimin ne hapsire
  dhe luftimin me anijet aliene .
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 14-08-2015 mė 11:11 PM. Arsyeja: spam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Lajme tė ēuditshme nga e gjithė bota
  Nga EMAUS nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 67
  Postimi i Fundit: 04-04-2013, 09:35 PM
 2. Shėrbimi pėr lajme propozohet nga krijuesi i Twitter
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-11-2010, 02:27 PM
 3. Sport:Futboll disa lajme shkurt.
  Nga Kliton nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-02-2009, 02:42 PM
 4. Lajme Flash
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-03-2008, 03:30 PM
 5. Ska lajme
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 08:03 PM

Etiketat pėr kėtė Temė