Receta Gatimi

Kush shpenzojne me teper Femrat apo Meshkujt ?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 17 prej 17
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Kush shpenzojne me teper Femrat apo Meshkujt ?

  Si mendoni 2. #2
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Aman moj xhan cfare teme ke hapur....(pse na ve ne keto pozita) po dihet moj zemer dihet...femrat....e kush tjeter me shume se sa ato!...

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  un nuk mendoj keshtu
  femrat mund te blejn me shum ne sasi , por jo ne cmim ...

  meshkujt shpenzojn gjera te tipit paisje elektronike , makina etj ... qe kushtojne shum me shum se sa rrobat apo produktet kozmetike qe blen 1 femer .

 4. #4
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Cik, po cik fare shpenzojne femrat

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  lol, po femrat ajo dihet... !

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Shopaholic=femra

 7. #7
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  ahuuuuuuuu kjo dihet femrat jan shum koplekse me jeten nepergjethsi, meshkujt shum te thjesht (lum keta ngajher them)

 8. #8
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Me shum mendoj se shpenzojn femrat, po me leket e meshkujve ama kjo dihet

 9. #9
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  me shum mendoj se shpenzojn femrat, po me leket e meshkujve ama kjo dihet
  hahahha po se femrat nuk punojn fare simbas teje

 10. #10
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Me shum mendoj se shpenzojn femrat, po me leket e meshkujve ama kjo dihet
  Qenkan nga ato qe nuk punokan haha

  Ka femra e femra ....;psh nga ato qe nuk shpenzojne shume , ( si une psh) kur ke nocionin e shpenzimit
  dhe kur ke nje familje per te mbajt , nuk shpenzon dhe aq lehte ( ose do jene gjera per femite )
  Ndoshta meshkujt nuk shpenzojne shpesh por kur blene ndonje gje te iken truni
  Ka dhe nga ato qe jane me keq se femrat ne ket fushe

 11. #11
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Me shum mendoj se shpenzojn femrat, po me leket e meshkujve ama kjo dihet
  ja ke kputur kot fare ketu....nejse se mos eshte hera e pare

  pse qe kur nje femer qenka kthyer ne parazit dhe te varet nga mashkulli?.....

  iku ajo kohe....madje sot....jane meshkujt ata qe varen nga femra....

  dhe nje femer nuk ka nevoj per leket e meshkujve...jane te afta qe t'ia dalin vete mban...me punen dhe krahet e tyre...

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin

  dhe nje femer nuk ka nevoj per leket e meshkujve...jane te afta qe t'ia dalin vete mban...me punen dhe krahet e tyre...
  avash avash avash avaash avvvash

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Arjol Lexo postimin
  avash avash avash avaash avvvash
  cfare ke zotrote....ndonje gje kunder?....eshte e qart si uji malit

 14. #14
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  hahahha po se femrat nuk punojn fare simbas teje
  Pse kush tha qe nuk punojn? femrat punoj shum

  e ke lexuar gabim ti shoqe....

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Mima Lexo postimin
  Qenkan nga ato qe nuk punokan haha

  Ka femra e femra ....;psh nga ato qe nuk shpenzojne shume , ( si une psh) kur ke nocionin e shpenzimit
  dhe kur ke nje familje per te mbajt , nuk shpenzon dhe aq lehte ( ose do jene gjera per femite )
  Ndoshta meshkujt nuk shpenzojne shpesh por kur blene ndonje gje te iken truni
  Ka dhe nga ato qe jane me keq se femrat ne ket fushe
  Kush qenka nga ato ?

  LOL fola ne pergjesi un, po sa per ty e di un qe nuk shpenzon ti se ti paguan burri shpenzimet

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  ja ke kputur kot fare ketu....nejse se mos eshte hera e pare

  pse qe kur nje femer qenka kthyer ne parazit dhe te varet nga mashkulli?.....

  iku ajo kohe....madje sot....jane meshkujt ata qe varen nga femra....

  dhe nje femer nuk ka nevoj per leket e meshkujve...jane te afta qe t'ia dalin vete mban...me punen dhe krahet e tyre...

  Ne radh te par nuk ja kam futor kot, eshte e vertetuar shum here nga sondazhet e bera qe femrat shpenzojne me shum se meshkujt, po ti aq di

  dhe e dyta nuk thash qe femrat jane kthyer ne parazite, kete po e thua ti, un thash qe femrat shpenzojn me shum por me leket e meshkujeve.

  po ti ke te drejt se ti i paguan vet shpenzimet se ska kush i paguan per ty.

  dhe mos thuaj meshkujt jane te varur nga femrat se eshte turp kush te degjon, do thote paska harruar ilacet pa pire Erinda :eek

 15. #15
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Femrat blejn dhe gjera qe nuk kan per ti perdor nje ndonjeher, deri ne ~30 vjeē i kane xhepat e shpuara.

  meshkujt kane nje shperdorim kostant

 16. #16
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga olsii Lexo postimin
  Ne radh te par nuk ja kam futor kot, eshte e vertetuar shum here nga sondazhet e bera qe femrat shpenzojne me shum se meshkujt, po ti aq di

  dhe e dyta nuk thash qe femrat jane kthyer ne parazite, kete po e thua ti, un thash qe femrat shpenzojn me shum por me leket e meshkujeve.

  po ti ke te drejt se ti i paguan vet shpenzimet se ska kush i paguan per ty.

  dhe mos thuaj meshkujt jane te varur nga femrat se eshte turp kush te degjon, do thote paska harruar ilacet pa pire Erinda :eek
  degjo ketu ti....djale i dashur...

  e para njehere sondazhet flasin ne pergjithesi dhe ja kpusin kot...

  dhe femrat nuk kane arsye te shpenzojne leket e meshkujve...sepse jane shume te afta t'ia dalin mban vete...pa i zgjatur doren askujt...e meshkujve sidomos...

  e treta dhe sa per ate qe nuk ka kush te mi paguaj shpenzimet e ke gabim...sepse i kam gjalle ata pak njerez qe i dua...dhe qe pervec jetes japin gjithe pasurine qe kane....

  por nuk jam une person qe pres nga te tjeret....i dua si qenie njerezore e me shpirt....persa i perket shpenzimeve....ja kam dal vete mban gjithmone....dhe jam mesuar qe nuk pres as nuk e zgjas doren tek askush....dhe as qe kam per ta bere kurr kete....

  nuk jam femer qe pres nga mashkulli....dhe gjithe pasurin e kesaj bote le te kete....ta mbaj e ta gezoj me shendet...erinda jeton vetem me krahet e saj...dhe per kete....jam krenare.....

 17. #17
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga erinda Lexo postimin
  degjo ketu ti....djale i dashur...

  e para njehere sondazhet flasin ne pergjithesi dhe ja kpusin kot...

  dhe femrat nuk kane arsye te shpenzojne leket e meshkujve...sepse jane shume te afta t'ia dalin mban vete...pa i zgjatur doren askujt...e meshkujve sidomos...

  e treta dhe sa per ate qe nuk ka kush te mi paguaj shpenzimet e ke gabim...sepse i kam gjalle ata pak njerez qe i dua...dhe qe pervec jetes japin gjithe pasurine qe kane....

  por nuk jam une person qe pres nga te tjeret....i dua si qenie njerezore e me shpirt....persa i perket shpenzimeve....ja kam dal vete mban gjithmone....dhe jam mesuar qe nuk pres as nuk e zgjas doren tek askush....dhe as qe kam per ta bere kurr kete....

  nuk jam femer qe pres nga mashkulli....dhe gjithe pasurin e kesaj bote le te kete....ta mbaj e ta gezoj me shendet...erinda jeton vetem me krahet e saj...dhe per kete....jam krenare.....

  Me behet qefi qe je keshtu

  nuk e kisha kaq personale me ty

  un fola per femrat ne pergjesi dhe thash shpenzojn me shum se meshkujt, nuk fola per ty

  dhe nuk ke pse thua ja ke futur kot, ai ishte mendimi im dhe kaq

  dhe te e treta nuk e thash me ate kuptim qe ske asnje njeri, por e thash me kuptim tjeter per shaka
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga olsii; 04-06-2012 mė 11:51 AM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kush jane me te merzitshem: Meshkujt apo Femrat
  Nga ReniX nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 03:54 PM
 2. Kush eshte me Inteligjent? Femrat apo Meshkujt?
  Nga ReniX nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 16
  Postimi i Fundit: 05-03-2013, 11:20 PM
 3. Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 08-05-2012, 09:57 AM
 4. Femrat shpenzojnė 5 orė nė ditė me thashetheme
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 25-04-2012, 10:36 PM
 5. Femrat shpenzojne 3 vjet jete, per tu bere te bukura
  Nga labja nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 24-03-2011, 04:14 PM