Receta Gatimi

Kush do tė jetė golashėnuesi i Euro 2012?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Kush do tė jetė golashėnuesi i Euro 2012?

  Sulmuesi gjerman Mario Gomez kuotohet si fituesi mė i mundshėm pėr tė qenė goleadori i Euro 2012. Gjermani ndiqet nga holandezi Robin van Persie dhe portugezi Cristiano Ronaldo. Kur kanė mbetur dhe vetėm katėr ditė nga fillimi i Europianit, njė nga pyetjet qė intrigon mė shumė ėshtė kjo: Cili do tė jetė golashėnuesi mė i mirė i turneut?

  Nė Europian janė tė pranishėm shėnues tė lindur, tė tillė si portugezi Cristiano Ronaldo, gjermani Mario Gomez, holandezi Robin van Persie, francezi Karim Benzema e shumė tė tjerė. Shtėpitė mė tė famshme tė basteve mendojnė se do tė jetė Mario Gomez, kandidati perfekt pėr tė qenė lojtari qė do tė shėnojė mė shumė gola nė Euro 2012. Sulmuesi i Bayern Munich dhe i kombėtares sė Gjermanisė shėnoi 26 gola nė Bundesliga 1 dhe 12 nė Ligėn e Kampioneve. Vetėm njė “alien” si argjentinasi Mesi shėnoi mė shumė gola nė Ligėn e Kampioneve.

  Sulmuesi gjerman Gomez kuotohet me koefiēentin 9.00 pėr ēdo Euro tė vendosur nė kompaninė e basteve, William Hill. Holandezi Robin van Persie i Arsenalit ėshtė nė kuotėn 10.00 nga Bet365 dhe 11.00 nga William Hill.

  Cristiano Ronaldo, lideri i kombėtares portugeze, paraqitet si favoriti i tretė. Kuota e ndėrkombėtarit luzitan ėshtė 13.00.

  Nė listė janė dhe futbollistė te tillė si Klaas Jan Huntelaar (HOL), Karim Benzema (FRA), Wayne Rooney (ANG), Miroslav Klose (GER), Fernando Llorente dhe Fernando Torres (SPA).Mario Gomez - GJERMANI

  Robin Van Persie - HOLLANDĖ

  Cristiano Ronaldo - PORTUGALI
  Karim Benzema - FRANCĖ
  Klaas Jan Huntelaar - HOLLANDĖ  Wayne Rooney - ANGLI  Miroslav Klose - GJERMANI
  Fernando Llorente - SPANJĖ  http://www.albeu.com/galeria/images/15284.jpg

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Ronaldo ose Van persi

 3. #3
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  un them Klose ose Benzema

 4. #4
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Erinaa Lexo postimin
  un them Klose ose Benzema
  Klose the

  un kam degjuar se klose ka dal ne pension

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Se ke keq Erinaa, sa her qe ka luajtur Klose ne ndonje kampjonat gjdoher i ka prir Gjermanis me gola

  kurse une mendoj se do te jet Torres
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga mOrtaja123; 07-06-2012 mė 01:09 AM.

 6. #6
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  Jo re se besoj far, Klose eshte gol shenues shum i mir dhe eshte i ri akom.

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga mOrtaja123 Lexo postimin
  Se ke keq Erinda, sa her qe ka luajtur Klose ne ndonje kampjonat gjdoher i ka prir Gjermanis me gola

  kurse une mendoj se do te jet Torres
  ku eshte erinda e pe enderr ti ate

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  703
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  hahahah -4- ende ska fjetur per ta par ne enderr
  edhe nese te kam ngatrruar me te sosht ndonje problem i madh se e ke shoqe ti ate

 8. #8
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Une mendoj se do te jete Karim Banzema

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Tifozet e Euro 2012
  Nga ReniX nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-06-2012, 05:45 PM
 2. Fundi i Botes. Ja kush do te jete vendi i shpetimit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-12-2010, 07:37 PM
 3. Kush duhet te jete kapiteni i kombetares ?
  Nga Negativ nė forum Futbolli shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-01-2009, 02:08 PM
 4. Rrezikohet Euro 2012
  Nga EMAUS nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-10-2008, 01:07 PM