Receta Gatimi

Marredheniet ne cift , rutina shuan fantazine


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18

  Marredheniet ne cift , rutina shuan fantazine

  Marredheniet ne cift duhet te jene te ushqyera me pasion dhe mbi te gjitha me shume dedikim. Per te bere nje menyre qe lidhja juaja te zgjasi gjate ,eshte e rendesishme qe partneret te jene gjithmonė te pėrqendruar tek njeri tjetri . Por kjo nuk eshte e thjeshte sidomos ne jeten e pėrditshme. Ku jetoni bashke eshte mjaft normale qe te keni momente relaksi dhe te mos jeni shume ne forme. Por si do qe te jete nuk eshte mire qe ti bini rreth e qark shtepise me pizhame dhe floket e shkatėrruar seose kjo lloj rutine shuan fantazine.


  Rutina vret dhe tradhetine
  Rutina eshte aq mbytese qe jo vetem vendos ne rrezik lidhjen , por dhe marredheniet jashtemartesore. Sipas nje anketimi , ato qe tradhetojne kane nevoje per dicka me teper tek lidhja tjeter. Shpesh tradhtohet nga mėrzia, keshtu shkohet dhe kėrkohet dikush qe eshte me i eger dhe sidomos qe te mos jete fotokopja e personit me te cilin po jetoni.73% e te intervistuarve kane pranuar qe kennaqen kur e imagjinojne vendin e pa zakonte qe takohen me te “dashnoret “ e tyre.

  Burimi:Ikub.al

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  23
  ehh... Ato kto, e pat mo... Ajo shkoj...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zenkat Ne Cift
  Nga labja nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 19-02-2013, 08:53 PM
 2. Komunikimi ne cift
  Nga kuklla nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 05:54 PM
 3. Cmendim keni per marredheniet intime nen 18 vjec ?
  Nga ulkina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-04-2012, 11:03 AM
 4. Vini ne pune fantazine tuaj.
  Nga Rovi nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 07:09 PM
 5. Google shuan projektin Wave
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-08-2010, 11:32 AM