Receta Gatimi

Ide si te shfrytezoni shkallet me se miri


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Wink Ide si te shfrytezoni shkallet me se miri

  Nese banesa juaj perbehet nga shume kate, hapesira e shkalleve shpesh here eshte e pa shfrytezuar. Ne kete galeri do te gjeni ide se si mund te shfrytezoni maksimumin e shtepise tuaj.
 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Shume te bukura por ketu behet fjale per shtepin e Berluskonit Fatos Nanos e me shoket

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Shkallet e Kancerit
  Nga Direktori nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-05-2012, 01:09 PM
 2. Ubuntu 11.10 - Thjesht me i miri!
  Nga ReniX nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-11-2011, 08:14 PM
 3. 5 shtojca pėr WordPress qė duhet t’i shfrytėzoni
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-08-2010, 11:47 AM
 4. Shkallet elektrike tek City Park Tirane
  Nga Kliton nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-06-2010, 10:10 AM
 5. Shkallet piano!
  Nga ReniX nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-11-2009, 07:37 AM

Etiketat pėr kėtė Temė