Receta Gatimi

Zbulohet SMS-ja e fundit e studentes derguar te dashurit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16

  Post Zbulohet SMS-ja e fundit e studentes derguar te dashurit

  “Nuk mundem tė jetoj pa ty. Tė dua shumė. Mė mirė tė vdes, sesa tė tė shoh nė krahėt e njė tjetre”. Ky ėshtė mesazhi qė studentja Brinjola Lami i ka dėrguar ish-tė dashurit tė saj pak ēaste para se t’i jepte fund jetės me armėn e tė atit. Nė kushtet e njė tronditjete tė fortė psikologjike, 21- vjeēarja i ka shkruar atij sms-nė e fundit nga ku i bėnte tė ditur se jeta e saj nuk kishte mė kuptim pa tė. Mesazhi ėshtė zbuluar nga policia e Korēės nė celularin e viktimės. Grupi hetimor ka verifikuar telefonin e saj pėr mesazhe tė mundshme apo pėr thirrjet e fundit qė ajo ka kryer, nga ku ka gjetur edhe sms-nė e mėsipėrme. Burime tė policisė bėnė tė ditur se ende nuk ėshtė marrė nė pyetje djali nga Tirana, student edhe ai, me tė cilin 21-vjeēarja kishte pasur njė lidhje prej mė shumė se njė viti. Lidhjen e vajzės e kanė pohuar edhe prindėrit e saj, gjatė deponimeve tė tyre pėr grupin e hetimit. Burime tė Policisė bėnė tė ditur se babai i Brinjola Lamit, studente nė vitin e dytė pėr frėngjisht nė Tiranė, ka pohuar se kishte qenė nė dijeni tė lidhjes sė tė bijės me djalin nga Tirana. Ajo i kishte vėnė nė dijeni tė dy prindėrit, qė nė fillim tė njohjes dhe lidhjes. Por njė javė mė parė, vajza e tyre ishte kthyer nė Korēė mjaft e tronditur. Ajo i kishte komunikuar sė ėmės se ishte zhgėnjyer nga i dashuri i saj dhe kishte vendosur t’i jepte fund lidhjes. Sipas dėshmisė sė nėnės sė viktimės nė polici, e bija ishte shprehur se e kishte parė tė dashurin e saj nė ēaste intimiteti me njė vajzė tjetėr, me tė cilėn kishte zbuluar se ai kishte njė lidhje paralele. Pėr kėtė shkak ajo ishte ndarė, por nuk ka mundur ta pėrballojė kėtė situatė derisa i dha fund jetės me armėn e shėrbimit tė tė atit. Ky i fundit punonte si efektiv policie nė pikėn doganore tė Kapshticės. Ndėrkaq, dje mes lotėve i ėshtė dhėnė lamtumira e fundit Brinjola Lamit. Nė ceremoninė mortore ishin edhe dhjetėra studentė tė kursit tė saj tė ardhur nga Tirana, shoqet e dhomės sė saj e mjaft miq tė tjerė me tė cilėt 21- vjeēarja kishte pasur raporte miqėsore. Ndėrsa ish- i dashuri i saj pėr tė cilin ajo u vetėflijua nuk ishte i pranishėm pėr ti dhėnė lamtumirėn e fundit. Nuk ka tė dhėna nėsė ai ka munguar, apo nėse familja e vajzės nuk e ka pranuar atė. Fqinjėt e familjes Lami pohuan se kishin dėgjuar tė shtėnat e armės, por askush nuk e kishte menduar se mund tė ndodhte njė ngjarje e tillė.

  Fqinji: Dėgjuam tri tė shtėna
  “Dėgjuam 3 tė shtėna. Menduam se ishin fishekzjarre. Fėmijėt e lagjes luajnė cdo ditė me to dhe tashmė shpėrthimet e tyre na janė bėrė rutinė. Unė i thashė bashkėshortes se dikush qėlloi me armė, por ajo mė tha se janė fėmijėt qė luajnė nė rrugė dhe hedhin fishekzjarre vend e pavend. Pastaj kur erdhi e ėma e Olės (kėshtu e njihnim nė lagje), hapi derėn dhe e gjeti tė mbuluar vajzėn nė gjak. Ishte e tmerrshme”. Kėshtu u shpreh dje fqinji i familjes Lami, Ali Braho

 2. #2
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  ufa sa gjynah
  nuk esht zgjidhje vetvrasja...ca behet kshu.
  pse mbaruan meshkujt . aman sa te papjekura

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Unhappy

  keq po m`vjen per ket' vajzen, po gjest i ulet i policise me publiku sms-n qe e ka shkrujt ajo! Ok, lexoje ti, po mos e publiko neper internet se nuk eshte e drejte aspak!!

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Ciarli
  Anėtarėsimi
  May 2013
  Postime
  25
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  sikeshtu epaska vrare veten kjo vajze pernje histori dashurie, rob skartzco

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Sa pertoj ti lexoj kto romanet un

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. SMS fundit qe keni derguar!
  Nga ReniX nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 37
  Postimi i Fundit: 24-07-2018, 12:10 PM
 2. Pėrse femrat braktisin tė dashurit?
  Nga vaaldr1n nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 10:06 PM
 3. Shet rrobat e ish tė dashurit nė eBay
  Nga gjendar nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-03-2011, 07:17 PM
 4. Ia kafshon gjuhėn tė dashurit
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 12-10-2009, 09:27 PM
 5. Perdhunohet femija, pranga ish-te dashurit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-01-2008, 08:04 PM