Receta Gatimi

Replika e Albin Kurtit - Interpelanca kundėr privatizimit tė KEDS


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Video Replika e Albin Kurtit - Interpelanca kundėr privatizimit tė KEDS

  MOS U ZGERDHIJ O HAJN!!!


 2. #2
  The World Anėtar Nderi Maska e Erdi
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  n'Toke
  Postime
  1,229
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  17
  paaj Kryeministrin qe kemi ne as qendrim te nje politikani ska, e le mo me fol pfff

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Shum amo shuuum mire ja ka bo kti hajni!! BRAVO ALBINIT!!

  Po sdi populli ku i ka veshet ?? Pse nuk e largojne edhe kto si at' tjetrin...?

  Me kta njerz qe jon n`Qeveri, Kosova edhe 300 vjet nuk perparon!

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Shum amo shuuum mire ja ka bo kti hajni!! BRAVO ALBINIT!!

  Po sdi populli ku i ka veshet ?? Pse nuk e largojne edhe kto si at' tjetrin...?

  Me kta njerz qe jon n`Qeveri, Kosova edhe 300 vjet nuk perparon!
  kjo po eshte e papare , por cfare te bej populli i shkret ,se mos vetem ne kosove ,po ketej nga shqiperia rruga e kombit ka shkuar 10 fish te projektit aktual.hajna apo hajdute si i themi ne ketej nga lagja ,por vetem ne na ngelet vetem te paguajme taksat qe sa vijne e shtohen etj etj etj.po si nuk doli njer ti flasi sales son si i flet albini thacit.

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  Shum amo shuuum mire ja ka bo kti hajni!! BRAVO ALBINIT!!

  Po sdi populli ku i ka veshet ?? Pse nuk e largojne edhe kto si at' tjetrin...?

  Me kta njerz qe jon n`Qeveri, Kosova edhe 300 vjet nuk perparon!
  kjo po eshte e papare , por cfare te bej populli i shkret ,se mos vetem ne kosove ,po ketej nga shqiperia rruga e kombit ka shkuar 10 fish te projektit aktual.hajna apo hajdute si i themi ne ketej nga lagja ,por vetem ne na ngelet vetem te paguajme taksat qe sa vijne e shtohen etj etj etj.po si nuk doli njer ti flasi sales son si i flet albini thacit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pro apo kundėr abortit?
  Nga Altin111 nė forum Votime dhe Sondazhe
  Pėrgjigje: 32
  Postimi i Fundit: 17-06-2013, 10:20 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 30-05-2013, 04:25 PM
 3. Uji kundėr gurėve nė veshkė
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 22-03-2011, 03:53 PM
 4. Tharmet kundėr-alergjike
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-12-2009, 05:00 PM
 5. Me ujė kundėr dhimbjeve
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-11-2009, 07:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė