Receta Gatimi

Viber – komuniko falas pėrmes celularit dhe kompjuterit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  Super Forumist Lirenti-Addicted Maska e Erinaa
  Anėtarėsimi
  Jun 2010
  Postime
  6,231
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Viber – komuniko falas pėrmes celularit dhe kompjuterit

  Viber ėshtė program i njohur pėr pėrdoruesit e celularėve tė menēur, megjithatė ky artikull mund tė u ndihmojė atyre qė nuk e njohin softuerin dhe mundėsitė e tij.

  Viber ėshtė zhvilluar fillimisht si softuer pėr celularė tė menēur duke ofruar mundėsi komunikimi me zė, dėrgim tė porosive tekstuale si dhe shpėrndarje tė video dhe foto materialeve mes pėrdoruesve tė ndryshėm tė kėtij softueri.

  E vetmja gjė qė u nevojitet ėshtė tė keni qasje nė internet. Tė gjitha veprimet e sipėrpėrmendura janė falas. Softueri funksionon pėr mrekulli si gjatė komunikimit me zė, gjithashtu edhe gjatė shpėrndarjes sė porosive ose materialeve.
  Ju gjithashtu mund tė kaloni nga qasja Wi-Fi nė qasjen pėrmes GSM gjatė thirrjeve tuaja telefonike.

  Pėrveē pėrdorimit pėrmes celularėve Viber mund tė shfrytėzohet edhe pėrmes PC. Kjo e bėn softuerin atraktiv meqė shpėrndarja e video dhe foto materialeve bėhet shumė e lehtė dhe atraktive.

  Me rėndėsi ėshtė tė dini se Viber Media Inc. nuk ka tė zhvilluar softuer i cili mund tė shfrytėzohet drejtpėrdrejtė pėr PC, por ju mund tė instaloni softuerin BlueStacks, softuer i cili simulon sistemin operativ Android nė PC. Nė kėtė mėnyrė ju pėrmes

  BlueStacks mund tė i qaseni tregut tė softuerėve nė Android dhe tė shkarkoni softuerėt falas siē ėshtė Viber, e shumė softuerė tė tjerė tė cilėt mund tė i shfrytėzoni si nė celularėt e menēur, ashtu edhe nė PC.

  Pėr fund, unė e shfrytėzoj Viber nė Laptopin tim, dhe meqė kamera dhe zėri janė tė integruar,komunikimi ėshtė i mrekullueshėm dhe shumė atraktiv.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  interesante kjo.. un e perdor te iphone. por nuk me kishte shkuar ne mendj se mund te punonete edhe ne pc... eshte e veshtire procedura e instalimit ne pc?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  interesante kjo.. un e perdor te iphone. por nuk me kishte shkuar ne mendj se mund te punonete edhe ne pc... eshte e veshtire procedura e instalimit ne pc?
  Me rėndėsi ėshtė tė dini se Viber Media Inc. nuk ka tė zhvilluar softuer i cili mund tė shfrytėzohet drejtpėrdrejtė pėr PC, por ju mund tė instaloni softuerin BlueStacks, softuer i cili simulon sistemin operativ Android nė PC. Nė kėtė mėnyrė ju pėrmes

  BlueStacks mund tė i qaseni tregut tė softuerėve nė Android dhe tė shkarkoni softuerėt falas siē ėshtė Viber, e shumė softuerė tė tjerė tė cilėt mund tė i shfrytėzoni si nė celularėt e menēur, ashtu edhe nė PC.


  e kam ne iPhone dhe eshte shum i mire

  Akoma se kam provuar te bej thirrje, vetem sms!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  34
  Nje program i mire per te folur nepermjet telefonit Audio dhe Video eshte dhe Fring. Nese keni telefon Nokia me Symbian apo Android si dhe iPhone, mund te beni videothirrje me kete telefon. Nje alternative e Skype.

 5. #5
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  11
  Per te ndjekur proceduren klikoni ketu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Telefonata Falas nga Viber
  Nga Elti Vlore nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 27-04-2014, 01:40 PM
 2. Pasojat e pėrdorimit tė celularit
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-03-2011, 11:24 PM
 3. Fotografitė e para tė celularit nga Google
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-12-2009, 03:53 PM
 4. Sporti i ri: hedhja e celularit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 08:14 AM
 5. Ndrysho ikonat e celularit Nokia
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 13-04-2009, 02:31 AM