Receta Gatimi

Ndryshon faqja e pare ne Windows 8 RTM (Start Screen)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile Ndryshon faqja e pare ne Windows 8 RTM (Start Screen)

  Windows 8 RTM tashme vetem sa nuk eshte leshuar publikisht, sepse ai sipas thashethemeve te shumta eshte perfunduar. Kesaj radhe ka ardhur nje ndryshim tjeter qe ka te beje me Start Screen (faqen e pare), qe lejon te vendosim edhe imazhe ne vend te ngjyrave.


  Keto imazhe jane postuar ne Windows8China.com dhe sic shihet Windows 8 RTM do te duket me i bukur...


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ah dmth Sfonde mbrapa programeve?!

  Po ajo kollona anash ashtu do rri?!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Po sfonde ne START SCREEN!

  Ajo kolona anash del kur e con mausin nga ana e djathte ne START SCREEN dhe klikon mbi SEARCH!

  Edhe asaj i nderrohen ngjyrat sipas deshires

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Po ngjyrat i kam provuar! Eshte i njejti sistem si ne Windows Phone

 5. #5
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Po lojrat tradicionale te windows i ka apo jo???

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. StartW8 - Start menu per Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-12-2012, 07:32 PM
 2. Rikthe Butonin START tek Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 17-03-2012, 05:32 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 06:29 PM
 4. Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 30-12-2010, 02:11 PM
 5. Windows dhe Black Screen Of Death,Perditesime te Gabuara
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-12-2009, 08:56 PM

Etiketat pėr kėtė Temė