Receta Gatimi

Instalimi i Windows 8 Professional RTM x64 (Shqip)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Video Instalimi i Windows 8 Professional RTM x64 (Shqip)

  Ne ket' video jam munduar te ju shpjegoj instalimin e Windows 8 Professional RTM x64. Se shpejti do ta shihni edhe video prezantimin e Windows 8 Professional RTM x64!


 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e marien
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Faleminderit per kete postim me video. Une e formatova pc me disk dhe minimalisht kerkon RAM 4 G

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Processor: 1 gigahertz (GHz) or faster with support for PAE, NX, and SSE2 (more info)

  RAM: 1 gigabyte (GB) (32-bit) or 2 GB (64-bit)

  Hard disk space: 16 GB (32-bit) or 20 GB (64-bit)

  Graphics card: Microsoft DirectX 9 graphics device with WDDM driver
  Minimalisht 1 gb kėrkon.

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e marien
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Postime
  13
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Pershendetje Kam formatuar pc me Wind 8 por tani nuk me hapet me me nxjerr nje tabele ku thuhet : sistem console Smart failure predicted on hard disk 4: WDC-(SI)
  imediatli back-up jour data and replace jour hd driver A failure my by iminent
  prews F1 to continue
  e megjithese i jap F1 nuk vazhdon metej
  theksoj se ne pc tjeter HD e kam formatuar me win 7 dhe eshte ne rregull dhe kur e vendos perseri ne pc time me nxjerr tabelen e mesiperme

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows XP Professional SP3 direct link per shkarkim
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-11-2010, 09:34 PM
 2. Instalimi i Windows 7 (seven - shtate)
  Nga edli nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-04-2010, 07:46 PM
 3. Video - Instalimi i Linux Ubuntu nė Shqip (filmim)
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 10-03-2008, 08:52 AM
 4. Instalimi Apache 2.2 PHP 5.2 dhe MySQL 5 mbi Windows
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2007, 09:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė