Receta Gatimi

Windows 8 Language Packs


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Thumbs up Windows 8 Language Packs

  Ketu i keni gjuhet per versionet x86 dhe x64 te Windows 8 RTM!


  Gjuhet jane: AR (Arabic), CN(Chinese-Simplified), DE (German), EN (English), ES (Spanish), FR (French), JP (Japanese), KR (Korean), PT-BR (Portuguese-Brazil), RU (Russian), SE (Swedish), TR (Turkish)

  x64 DVD1 download link:
  Kodi:
  http://www.filefactory.com/file/44n0..._MULTI_DV5.ISO
  x86 DVD1 download link:
  Kodi:
  http://www.filefactory.com/file/svga..._MULTI_DV5.ISO

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  links s'jane te sakte

  eshte bere copy/paste gabim

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Thumbs up

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin
  links s'jane te sakte

  eshte bere copy/paste gabim
  s'eshte problemi tek "copy/paste", por linket kane skaduar!

  Ketu i keni te gjitha gjuhet per Windows 8 me Torrent! Edhe 1 video si te instaloni ato!

  Filet e Bashkangjitur Filet e Bashkangjitur

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Language Learning on line !!!!
  Nga bessy nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 01:45 PM
 2. Rosetta Stone Language Learning Success 3.4.7
  Nga Erdi nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 10:50 PM
 3. Learn Albanian Language / Mesoni Shqip online.
  Nga Llokumi_NY nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-06-2009, 04:29 PM
 4. Learn Albanian language / Mesoni Shqip
  Nga Llokumi_NY nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-05-2007, 11:19 AM

Etiketat pėr kėtė Temė