Receta Gatimi

McLaren prezanton “makinėn e ėndrrave” (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Thumbs up McLaren prezanton “makinėn e ėndrrave” (foto)


  McLaren ka dizenjuar njė makinė tė re qė ēdo mashkull do e dėshironte, por vetėm njė multimiliarder anonim do e gėzojė sepse firma legjendare britanike e ka dizenjuar posaēėrisht pėr tė.

  McLaren X-1 ėshtė frymėzuar nga disa makina tė tjera klasike duke pėrfshirė MP4-12C. Miliarderi ka porositur fabrikuesit qė kjo makinė tė mos ketė tė dytė nė botė. ‘Daily Mail’ publikon se ai ka kėrkuar qė makina e tij tė jetė “e pavdekshme dhe me njė elegancė klasike”.


  Pas tre vitesh diskutimi, dizenjimi dhe ndėrtimi, McLaren zbuloi makinėn X-1 nė njė plazh tė Kalifornisė.  Mendohet se vlera e kėsaj makine fantastike ėshtė mė shumė se 1 milionė dollarė.

  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Mos ja paft hajrin ishlla

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Fluturon kjo???!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Fluturon kjo???!
  hahaha Chef edhe un ate 2shim kam

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Zyrtare: Nokia prezanton Lumia 920 (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2012, 11:16 PM
 2. Samsung prezanton Galaxy SIII (Foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 06-05-2012, 01:39 PM
 3. Ferrari prezanton makinėn e 2011-s
  Nga Kliton nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 10:35 AM
 4. Super-automjeti i McLaren - 200.000 euro
  Nga vaaldr1n nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-11-2010, 10:42 PM

Etiketat pėr kėtė Temė