Receta Gatimi

538.000 Euro denim per 30 kenge "ilegale"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  I Habitur 538.000 Euro denim per 30 kenge "ilegale"


  Nje gjykate Amerikane ne Massachusetts ka dhene denimin REKORD kunder nje studenti i cili kishte shkarkuar 30 kenge nga interneti. Per shkak te shkeljes se te drejtave te Autorit, Joel Tenenbaum duhet te paguaje denimin e vitit 2009 ne shumen prej 675.000 US-Dollare (rreth 538.000 Euro). Gjykatesja hodhi poshte kerkesen per rishqyrtim te rastit te Studentit.

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  jo bac nkosov e vjedhshim internetin pej do kojshive qaty e kurr sna thojke kush san... bile ndash me dit edhe rrymen kurr se kom pagu

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. "Raspberry Pi" - Mini-Kompjuter per vetem 35 Euro (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 27-12-2012, 10:03 PM
 2. 222.000 Dollare per 24 "kenge ilegale"
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 08:34 PM
 3. Berluskoni "Don Zhuan", shpenzoi 34 milionė euro pėr dhurata
  Nga lovee nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 10-03-2011, 09:01 PM
 4. 100 euro dėnim pėr pastruesit ilegalė tė xhamave
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-10-2009, 08:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė