Receta Gatimi

Motorat qe perdoren me shume nga shqiptaret


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Motorat qe perdoren me shume nga shqiptaret

  Yamaha t 50 80 90cc imagesCA3MR1U0.jpg dhe honda glx50 80 90cc60820_167708.jpg

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Hahaha motorr qumshti

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hahaha motorr qumshti
  hahaha ne ate kohe kane qene sikur HONDA sot

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Hahaha motorr qumshti
  o majdo sikur ta dija qe do thoje keshtu ,nuk jane motorra qumeshti keta ,por per fukarenjte sic jane shumica e shqiptareve ,dhe dini psene ,sepse jane shume ekonomike , pastaj dhe neper qytete ka shume nga keta ,sepse jane mjete levizes .me ket trafik qe ka sidomos ne periudhen e plazhit levis shume me lehte.bikepics-162297-320.jpginnova.jpgpo dhe keta motorra per qumesht jane
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga aliu; 29-08-2012 mė 10:32 PM.

 5. #5
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Keta po qe jan per te dal i xhiro te vogel

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Sa mė shumė qesh, aq mė shumė dobėsohesh !!
  Nga labja nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-01-2013, 11:46 AM
 2. Gjėrat qė nuk do tė pėrdoren mė kurrė
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 13-01-2011, 11:44 AM
 3. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 16-06-2010, 06:43 PM
 4. Shqiptarėt, mė shumė shanse pėr tė fituar per Green Card
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-12-2007, 02:08 PM
 5. Shkurtimet qe perdoren ne internet(msn, forume, chat)
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-05-2007, 12:19 AM