Receta Gatimi

A eshte ky iPhone 5 ? (foto + video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Pyetje A eshte ky iPhone 5 ? (foto + video)


  Sic e dime tashme, iPhone 5 pritet te prezantohet ne Shtator te ketij viti. Si zakonisht, ne internetn gjithmone rrjedhin foto dhe thashetheme te ndryshme se si do te jete Celulari i ri i Mencur (smartphone) nga Apple. Kesaj radhe, portali TheVerge ka publikuar disa foto te marra ne IFA 2012 ne Berlin, qe pretendojne te jete iPhone 5 i fotografuar dhe krahasuar me ate 4S. Me posht mund te shihni disa foto dhe nje video.

  Video:

  Kodi:
  http://www.theverge.com/2012/9/2/3286722/iphone-5-mockup-ifa-2012-video#ooid=1lYzdzNTrrucNXZTfoS1hVzajSUKIKyp

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Nuk i dihet ice tani do prezantohet

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Nuk i dihet ice tani do prezantohet
  lol, pikerisht per kete kane rrjedhur edhe kto foto

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  U bene legjend!

  Dhe pak dite kane ngel nga data 12

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Paraqiten foto te iPhone 5S
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 04:09 PM
 2. Ja si do te mund te duket iPhone 6 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 24-11-2012, 10:55 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-09-2012, 05:31 PM
 4. Pjeset perberese te iPhone 5 (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 30-07-2012, 04:25 PM
 5. iPhone 5 do tė duket kėshtu? (Foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 02-07-2011, 09:10 PM

Etiketat pėr kėtė Temė