Receta Gatimi

Moda Madride - Pranvere-Vere 2013


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Mendime Moda Madride - Pranvere-Vere 2013

  Ne qytetin Metropol te Spanjes, Madrid, jane mbledhur 41 Top-Dizajnere per te prezantuar Moden e re te Madridit per Pranvere-Vere 2013! Me poshte mund t`i shikoni disa prej koleksioneve.


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  mu duken si thesa plerash lool

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Trendėt mė tė popullarizuar pėr pranverė-verė 2001
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-06-2011, 03:27 PM
 2. Mode-Sfera, pranverė-verė 2011
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-05-2011, 07:37 PM
 3. Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 12-04-2011, 01:46 PM
 4. Nė pranverė vjen iPhone 4 i bardhė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-03-2011, 10:19 PM
 5. Lookbook-Lacoste pranvere-vere 2011
  Nga ReniX nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-01-2011, 06:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė