Receta Gatimi

“Photoshop” nė vitet ‘50 (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Talking “Photoshop” nė vitet ‘50 (foto)  Njė seri fotografish tė viteve ’50 tregon se edhe nė atė kohė trupi i modeleve modifikohej edhe pse nuk ekzistonte Photoshop-i.

  Gil Evgren ka krijuar vepra arti duke i shndėrruar fotot nė piktura dhe sigurisht duke i holluar format, duke hequr rroba e duke i vėnė mė shumė tualet vajzave qė kanė pozuar.  Gjithashtu, fotot origjinale janė bardhė e zi, ndėrsa artisti i ka kthyer nė foto me shumė ngjyra.  Kėto foto janė publikuar kohėt e fundit nė Retronaut.com.  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Hajde hajde qe atehere me photoshop

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  kto djathtas ngjajn si piktura

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  kto djathtas ngjajn si piktura
  ashtu duken per shkak te kualitetit te kameres!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. 65 Punime te pabesueshme me Photoshop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 26-11-2012, 12:00 PM
 2. Gafat me te medhaja te Photoshop-it (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-10-2012, 10:04 PM
 3. Si te rregulloj foto me PHOTOSHOP ?
  Nga arber123456789 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-05-2012, 05:57 PM
 4. Si te konvertoim nje VIDEO ne FOTO(GIF) me PHOTOSHOP
  Nga argent nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 11:47 AM
 5. Disa Foto te bera me Adobe Photoshop CS3
  Nga B|1n1 nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 20
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 05:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė