Receta Gatimi

Rezultati i sondazhit: Ju pelqen kjo Oferte ?

Votuesit
4. Ju nuk mund tė votoni nė kėtė sondazh
 • PO

  4 100.00%
 • JO

  0 0%
Sondazh me shumė mundėsi zgjedhjeje.

Jap 1VPS Administrator + 1 VPS User [FREE]


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 12 prej 12
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Talking Jap 1VPS Administrator + 1 VPS User [FREE]

  Pra behet fjale per VPS Administrator & User per ata qe e din se cfare jane dhe perse sherbejne.
  Mjaftone qe te komentoni me posht VPS Administrator apo USER dhe ate do ju dergoi ne PM.


  KUJDES : VPS nuk eshte legale, pra eshte e hackuar ne menyre ilegale andaj nuk dihet jetgjatesia e saj.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  per ilegale ishalla ki e jep sa me shume dicka legale thash mos ka...

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  per ilegale ishalla ki e jep sa me shume dicka legale thash mos ka...
  Po legal askush nuk eshte budalla, te bleej e ti fal te tjerve
  Keshtu qe un ato ilegal po i fal

 4. #4
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  VPS Administrator

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Elti Vlore Lexo postimin
  VPS Administrator

  USER
  Te kisha lut qe njeren me zgjedh e jo 2-jat ne menyre qe tjeter kush me marr tjetren, faliminderit.
  Kontakt ne PM

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e diarf
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  vps administrator

 7. #7
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Me vjen keq po VPS Administrator i eshte derguar @Elti Vlore ka mbetur vetem edhe VPS User qe je i interesuar kontakt PM

 8. #8
  i/e rregjistruar 10% Maska e diarf
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Postime
  24
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ani ni vps user

 9. #9
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga diarf Lexo postimin
  ani ni vps user
  Ne PM e ke VPS


  Te tjeret qe jane te interesuar te me kontaktojne ne PM

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e alfa1993
  Anėtarėsimi
  Feb 2011
  Vendndodhja
  Shkoder
  Postime
  869
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  edhe mua vps admin.

 11. #11
  i/e rregjistruar 10% Maska e Epik
  Anėtarėsimi
  Dec 2011
  Postime
  66
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  A mund te ma dergosh edhe mua nje VPS.

 12. #12
  i/e rregjistruar 20% Maska e woop
  Anėtarėsimi
  May 2012
  Vendndodhja
  InyourPC!
  Postime
  118
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Ju lutem te interesuarit kontakt PM !

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si tė krijojm njė User bar
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 30-07-2011, 10:18 PM
 2. Web free
  Nga bulean nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 29-12-2010, 11:53 AM
 3. [Kėrkoj] Windows XP Multilingual user interface pack (German)
  Nga vaaldr1n nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-09-2010, 08:26 PM
 4. Nokia Symbian 3 - User Interface
  Nga ReniX nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-03-2010, 07:00 PM
 5. User IP Ban dhe WebSite Ban
  Nga ReniX nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 20-03-2008, 07:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė