Receta Gatimi

Microsoft: Surface do te kushtoje "300 deri ne 700 Dollare"


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile Microsoft: Surface do te kushtoje "300 deri ne 700 Dollare"

  Tableti i zhvilluar nga Kompanija Gjigande e Microsoft pritet te vije ne vjeshte dhe si cmim mund te orientohemi tek iPad.


  Tableti i pare i Microsoft i zhvilluar nga vete Kompanija ka edhe dy sekrete te ruajtura mire. Ne njeren ane data e sakte e lansimit dhe ne tjetren cmimi. Ky i fundit do te jete vendimtare ne percaktimin nese do te mund te beje ndryshime ne konkurencen e iPad dhe Tableteve te tjeter te bazuar ne Sistemin Operativ te Google, Android. CEO i Microsoft, Steve Ballmer ne nje interviste per Scattle Times ka zbuluar cmimin brenda te cilit do te levize Microsoft Surface. "Me siguri 300 deri ne 700 ose 800 Dollare" ka thene Ballmer. Kjo ishte per te gama ideale.

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e aliu
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Vendndodhja
  fier shqiperi
  Postime
  639
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  i papari makrosoft qe ngeli tere kohen tuj kopjue .eu me ne fund pas 5 vitesh .

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Johnny Depp: 100 Milion Dollare per "Piratet e Karaibeve 5"
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2012, 01:26 AM
 2. Ēmimi i Microsoft Surface do te filloje nga 599 Dollare
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 22-06-2012, 04:39 PM
 3. Kompjuteri i "parė" i Apple shitet nė ankand pėr 213,600 dollarė
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-12-2010, 03:23 PM
 4. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-07-2009, 02:15 PM
 5. "The Dark Knight" arrin shifrėn njė miliard dollarė
  Nga Kliton nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 10:34 AM

Etiketat pėr kėtė Temė