Receta Gatimi

Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 10 prej 10
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24

  Bota Kėpucėt qė e gjejnė shtėpinė !!
  Njė kėpucėtar anglez ka krijuar kėpucėn qė ia gjen pronarit rrugėn pėr nė shtėpi.
  Sipas Albinfo, Falė njė transmetuesi GPS tė vendosur nė tė, kėpuca elegante e kėpucėtarit Dominic Wilcox e gjen me saktėsi rrugėn nga do tė shkojė bartėsi i saj. Dritat LED nė maje tė kėpucės tregojnė se sa larg ėshtė caku dhe nė ēfarė drejtimi ndodhet ai.

  Si frymėzim pėr kėtė inovacion, kėpucėtarit i ka shėrbyer njė figurė e romanit “Magjistari nga Ozi”. (Personazhi i kėtij romani, Dorotea e vogėl, sė pari i “rrihte” kėpucėt, tė cilat pastaj e ēonin atė nė shtėpi).

  Mė pas, nė bashkėpunim me njė ekspert tė teknologjisė dhe me ndihmėn e njė fabrike lokale, Wilcox e ka bėrė realitet ėndrrėn e tij. Ende nuk dihet se a do tė ketė prodhim serik tė kėpucėve me GPS dhe (nėse po) kur do tė fillojė.

  Si ju duket kjo shpikje e re dhe e cuditshme ? mendoni se kto shpikjet e reja sbejn gje tjeter vecse rrisin pasivitetin e njerezimit ?
  do vi nje dit ndoshta ku dhe ne afrik do ket obeza

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  hajde shkence hajde... te na pergjojne tani edhe neper shtepi ? Jo vlla mbath shapka ose sandale t`kohes gurit e s`i blej ato me dit ato ku jam un

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  e si do te pergjokan ty ?? ato do jen te tuat ...

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  e si do te pergjokan ty ?? ato do jen te tuat ...
  Falė njė transmetuesi GPS tė vendosur nė tė, kėpuca elegante e kėpucėtarit Dominic Wilcox e gjen me saktėsi rrugėn nga do tė shkojė bartėsi i saj.

  Dmth eshte e lidhur me satelit dhe ai ja 3gon rrugen kepuces dhe ata e dine se ku jam un, ti, ai, ajo edhe ne, ata edhe ato sigurisht

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahaha , po e drejt esht kjo qe thua....por ai qe e ka ndergjegjien te paster ska pse friksohet
  eee ice...cpo me nenkupton ti me kte...nga vete , nga bredh ti ee

  se bej shaka ...

  ajo qe skuptova nga ky artikull...si do levizin kepucet kur jemi ne qe i hedhim kembet

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  haha jo tybe per ashtu jam sikur ato vajzat e shtepise (dmth qe nuk dalin etj... jo per t`i ofenduar!!)

  Ato normal i levizim ne, por qe na 3gojne rrugen se nga e kemi shtepine... dmth nese s`i luan as ato nuk levizin

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  pse se di un ku e kam shpin ...sa idjota kta shkenctaret

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
  pse se di un ku e kam shpin ...sa idjota kta shkenctaret
  eshte menduar kur te behemi 8she (me piii... ose ne ndo1 party apo ndodh qe ta humbim rrugen...)

  s`me pelqen ky zbulim!

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  hahaha...sa i thell paska qen ky muhabett

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Labe do te te blej un nje pal

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kėpucėt me take tė larta nė tė cilat nuk lodhen kėmbėt
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-07-2012, 11:53 PM
 2. Kėpucėt mė tė kushtueshme nė botė
  Nga Erinaa nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 15
  Postimi i Fundit: 28-04-2011, 07:50 PM
 3. Kepucet prej Buke!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 13-11-2009, 09:22 PM
 4. Ku gjejne shesh,bejne pershesh...
  Nga Smily nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-07-2009, 02:40 PM
 5. 15 mėnyra pėr tė lidhur kėpucėt!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-06-2008, 03:01 AM