Receta Gatimi

Para dhe Pas Martese!?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Para dhe Pas Martese!?

  Para Marteses:

  ajo - Ciao!
  ai - Me ne fund! Sa kohe qe e prisja kete cast!
  ajo - Do qe te largohem?
  ai - JO! Si te kalon nderment? Vetem mendimi me rrenqeth!
  ajo - Me do?
  ai - Sigurisht! Cdo ore te dites dhe naten!
  ajo - Me ke tradhetuar?
  ai - JO! Kurre! perse ma pyet?
  ajo - Do te me puthesh?
  ai - Po, cdo cast qe kam mundesi!
  ajo - Do ngresh dore mbi mua?
  ai - Je ēmendur? E di si jam une!
  ajo - Mund te kem besim te ty?
  ai - Po!
  ajo - Shpirt ...

  Pas Marteses:

  Lexojeni tekstin nga poshte lart!

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Para dhe Pas Martese!?  Kjo eshte shume e vertete! Une per vete tani jam ne kthim!

  Por nuk kam arritur deri ne fund akoma!


 3. #3
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  haha e fort fare kjo

 4. #4
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  hahaha sa kam qesh

 5. #5
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  ca gallate kjo

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  19

  Re: Para dhe Pas Martese!?


 7. #7
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  18

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  Bravo renix ... por uroj te mos jet e vertet ajo pas marteses

 8. #8
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  eshte dhe kjo thenie, por po e postoj anglisht:

  "I haven't spoken to my wife in years. I didn't want to interrupt her."

 9. #9
  i/e rregjistruar 10% Maska e xhushi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Postime
  47
  Reputacioni
  0

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  ishte shume e bukur renix. te lumte

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Para dhe Pas Martese!?  Shtepija e nje ēifti pas ndarjes. E vertet, ata e ndan me gjysem!

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  19

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  pjesa e gruas apo e burrit u doq???

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Re: Para dhe Pas Martese!?

  Nuk u doq, por ata vendosen ta presin pas divorcit. Gjysma njerit dhe gjysma tjetrit!

 13. #13
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  21
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Para Marteses:

  ajo - Ciao!
  ai *- Me ne fund! Sa kohe qe e prisja kete cast!
  ajo - Do qe te largohem?
  ai *- JO! Si te kalon nderment? Vetem mendimi me rrenqeth!
  ajo - Me do?
  ai *- Sigurisht! Cdo ore te dites dhe naten!
  ajo - Me ke tradhetuar?
  ai *- JO! Kurre! perse ma pyet?
  ajo - Do te me puthesh?
  ai *- Po, cdo cast qe kam mundesi!
  ajo - Do ngresh dore mbi mua?
  ai *- Je ēmendur? E di si jam une!
  ajo - Mund te kem besim te ty?
  ai *- Po!
  ajo - Shpirt ...

  Pas Marteses:

  Lexojeni tekstin nga poshte lart!
  hahahahahahah sa e madhe kjo,!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbiemri pas martese.
  Nga kuklla nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 21
  Postimi i Fundit: 13-04-2012, 04:23 PM
 2. Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 11:18 AM
 3. Mardhenie seksuale para martese?
  Nga daku323 nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 23-11-2010, 02:35 PM
 4. Pėr martesė tė lumtur
  Nga aurel nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-01-2010, 12:02 PM
 5. Pėr martesė tė lumtur
  Nga Kliton nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 06-04-2009, 03:55 PM