Receta Gatimi

Paraqiten imazhe te LG Nexus Smartphone (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Cool Paraqiten imazhe te LG Nexus Smartphone (foto)


  Thashethemet e fundit qe po qarkullojne neper internet perfshijne faktin qe Smartphone-i i radhes i Google do te vije ne bashkepunim me LG. Ne nje forum, nje anetare ka publikuar disa foto qe pretendohet te jete LG Nexus dhe eshte i ngjajshem me LG Optimus G i cili ka ekranin prej 4.7 inēesh me rezolucion 1280 x 768 pixel, 1.5GHz Qualcomm Snapdragon S4 Pro prozessor dhe nje kamere primare prej 13 megapixelesh.


 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Shi shi edhe keta po perparojn

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Tashme skan me shum ndryshime nga njeri tjetri! Vetem pak ne form ne sistemi eshte Android dhe ndonje numer i vogel ne performance!

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Tashme skan me shum ndryshime nga njeri tjetri! Vetem pak ne form ne sistemi eshte Android dhe ndonje numer i vogel ne performance!
  normale! 50 modele brenda vitit, kuptohet qe behen edhe "bajat"!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. GTA Vice City nė Nexus 7 dhe Nexus 4 (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-12-2012, 12:22 AM
 2. Paraqiten foto te iPhone 5S
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-12-2012, 04:09 PM
 3. Kim Dotcom publikon imazhe te webfaqes Mega (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-12-2012, 04:59 PM
 4. A eshte ky Sony Nexus X smartphone? (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:12 PM
 5. 20 Smartphone-t aktual me te mire (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2012, 10:14 AM

Etiketat pėr kėtė Temė