Receta Gatimi

U martove...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
  1. #1
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26

    Unhappy U martove...




    Sot martohem e njė fustan nusėje mbaj veshur.Sa e kisha ėndėrruar kėtė ditė..
    Po martohem as vetė nuk mund t’a besoj, me ka ngrirė buzėqeshja e dhėmbjen dot nuk po e duroj.
    Fustani im ėshtė i bardh si zemra e djalit qė kam nė krah, ndersa kostumi i tij I Zi, si brenga e shpirtit qė kam un nė gji.
    Cjanė keto fjalė qė unė sot them, cėshtė kjo dhėmbje qė zemra ime ndjen ?
    Ndoshta kėto ndodhin se ty ėnde stė kam harruar, tė mbaj brenda shpirtit tim si njė gonxhe tė pa lulėzuar!
    Si do jetoj un me dikė qė nuk e dua,do t’a bej tė vuaj si ti mua...
    Dikush duhet tė mė ndihmojė, qė kėto dhimbje qė kam tė mi largojė, qė dhe unė jetėn time tė vazhdoj e sėrish me shpirt tė paster tė dashuroj. Sa shumė shpresova qė sė shpejti tė isha me ty.
    Sa shumė plane dhe ėndrra thura pėr ne tė dy.
    Ti mė thoje Duro, kur e dije shum mirė qė un nuk kisha durim
    U lodha nga fjalėt boshe, doja vepra nga ti o shpirti im.
    Doja tė mė tregoje sa rėndėsi kisha pėr ty, e planet dhe ėndėrrat qė kishim t’i realizonim “Tė Dy”!


    Une nuk dita te t`vleresoj ty dhe tani nuk mbeti gje tjeter, vec se te t`them "Jete te lumtur..."

  2. #2
    i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
    Anėtarėsimi
    Sep 2011
    Postime
    56
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    0
    o burr mshtine edhe mu me kajt me kto shkrime po gajret se burri sbon kshtu... Hajt shnosh u shku ajo ski shka me i ba duhet me kqyr para se smunesh me kthy ma kohen

    Ngom mu e mos e muno veten ma se ajo me tdasht bile hin qitu lexon najsan shka ki shkrujt ti e stlen me vujt kshtu

  3. #3
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga rrahgegja Lexo postimin
    o burr mshtine edhe mu me kajt me kto shkrime po gajret se burri sbon kshtu... Hajt shnosh u shku ajo ski shka me i ba duhet me kqyr para se smunesh me kthy ma kohen

    Ngom mu e mos e muno veten ma se ajo me tdasht bile hin qitu lexon najsan shka ki shkrujt ti e stlen me vujt kshtu
    A e ki ni qe thojn "Dashnia e qarapat e leshta t`kallin " haha, e ver8 ish... Ehh cka me bo... Qishtu kur s`ki men' e ma vone kur t`vine s`kane cka t`duhen...

    Btw; ka funi mir e ki... Ajo... Neyse

  4. #4
    i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
    Anėtarėsimi
    Dec 2012
    Postime
    184
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    12
    po) kam dy dashnore

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė