Receta Gatimi

Jepet me Qera Vile 3-kateshe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Thumbs up Jepet me Qera Vile 3-kateshe

  Jepet me Qera Vile 3-kateshe ne Durres

  Kati i Pare Parking dhe Kopesht
  Kati i Dyte 2+1: 2 banjo, 2 ballkone, tarace 120m²
  Kati i Trete 2+1 + Soxhorno, 2 banjo, tarace 100 m²

  Kushte te shkelqyera, ngrohje me gaz, rifiniturat moderne, e mobiluar, kopesht me peme, uje 24h, sistem alarmi.

  Preferohen fondacione, shoqata ose firma te huaja me te gjitha kushtet dhe dyqan me qera nese doni dhe vend pune ose te hapeni aktivitet.

  Adresa:

  Durres, Rruga Aleksander Goga, Lagja 15 ne Qender te Spitalles pran Stacionit te Autobuzit.

  Kontakte:
  posta @ lajmerime.net ose dergoni nje mesazh privat!


  Fotografi te baneses

 2. #2
  Veteliresi 35% Maska e landi i
  Anėtarėsimi
  Feb 2012
  Vendndodhja
  Nuk jam......
  Postime
  1,077
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Renix ! kam nje mik timin te huaj qe interesohet , sa per shtepine edhe me teper per ambjentet e poshtme ku mund te sistemoje materialet qe ka ..

  e vetmja gje qe nuk di nese i intereson eshte pozicioni ,sepse ai deshiron te jete diku afer autostrades ??

  gjithsesi une do te te njoftoj nese i pelqen vendndodhja e kesaj ndertese !!!!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Pyete nje here ne eshte i interesuar! Po ashtu shkembejm numrat e telefonit te bisedojm dhe qe mund ta vizitoj!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dhome/shpi me qera ne Paris
  Nga Roalba nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-12-2012, 05:33 PM
 2. Justin Bieber i dhuron vetes njė vilė 11 milionė dollarėshe.
  Nga olsii nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-03-2012, 11:09 PM
 3. Si mund te thyej kodet e DVD te mara me qera ne videoteke
  Nga argent nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 04-12-2010, 09:56 AM
 4. Fėmijėve tė mos u jepet paracetamol pas vaksinimit
  Nga aurel nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-10-2009, 04:17 PM
 5. Apartamenti me qera.
  Nga Bessa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-02-2009, 05:57 PM

Etiketat pėr kėtė Temė