Receta Gatimi

Vila mė e shtrenjtė nė histori (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Foto Vila mė e shtrenjtė nė histori (foto)


  E nxjerrė nė shitje pėr 150 milionė dollarė, njė supervilė e ndodhur nė Beverli Hills pritet tė hyjė nė histori si shtėpia mė e shtrenjtė nė Shtetet e Bashkuara tė Amerikės.

  Me 28 dhoma dhe njė pafundėsi ambientesh tė tjera, mė shumė se njė vilė, ndėrtesa ėshtė njė resort personal, pėr kėdo qė do tė vendosė tė paguajė shumėn e ēmendur.

  Pak ėshtė e ditur pėr pronarin aktual tė ndėrtesės, por sipas kompanisė imobiliare qė nxorri nė shitje pronėn, thuhet se ajo i pėrket njė princi saudite, i cili e bleu kėtė supervilė nė vitin 1993 pėr 1,875 milionė dollarė, nga muzikanti Burt Bacharach.

  Me njė hapėsirė prej 15 mijė metrash katrorė, pishina, sauna, vaskė me hidromasazh, palestėr e kinema personale, si dhe njė sėrė ambientesh tė tjera luksoze, kėto janė pamjet e vilės mė tė shtrenjtė nė histori.

  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Fantastike. Shume design konteporan! Nuk te vret syte "luksi" tepruar

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Monster-Vila e Johnny Depp (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-12-2012, 10:49 PM
 2. Ja canta mė e shtrenjtė
  Nga vaaldr1n nė forum Bukuri dhe Estetikė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:08 PM
 3. Foto: Hot dog-u mė i shtrenjtė nė botė
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-08-2011, 11:13 PM
 4. Doneri mė i shtrenjtė nė botė
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 04-06-2011, 04:42 PM
 5. Tiranė, digjet vila e Qazim Mulletit
  Nga Altin111 nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-01-2008, 03:33 PM

Etiketat pėr kėtė Temė