Receta Gatimi

Shikoni se ku jeton interneti... (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Thumbs up Shikoni se ku jeton interneti... (foto)

  "Shikoni se ku jeton interneti" me keto fjale Google ka publikuar disa fotografi nga qendra e tyre per ruajtjen e te dhenave. Ketu shihet dizajni i mrekullueshem i gypave, serverave dhe kabllove neper te cilat indeksohen mbi 20 miljard web faqe cdo dite, procesuohen mbi 3 miljard kerkime ne dite dhe mblidhen te dhena te panumerta nga perdoruesit e shumt te Google-s.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Po ato tubar spo i mar vesh un ujesjellesi eshte

 3. #3
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  ......................

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  jom i sigurt qe n`Parlament Kosoves nuk ka kaq pasterti! (:

 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e rrahgegja
  Anėtarėsimi
  Sep 2011
  Postime
  56
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  qashtu menoj edhe une si kolega ma nalt nparlament thaqit e jakupit se ki qikaq rregull

 6. #6
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Kot nuk ka krijuar gjithe ate kapital! Edhe tubot ne ngjyren e logos

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto iluzion-GJENI CFARE SHIKONI?
  Nga kuklla nė forum Lojra, Quize dhe Rebuse
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-06-2012, 07:58 PM
 2. Djali qė jeton me gjysmė zemre
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-04-2011, 11:37 PM
 3. Jeton me dy zemra qė rrahin si njė!
  Nga Erinaa nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 22-02-2011, 11:57 AM
 4. Jeton me Ferrari-n ne sallonin e shtepise
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-02-2010, 11:30 AM
 5. Jeton me thiken e ngulur mi koke!
  Nga ReniX nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 01-10-2008, 05:20 PM

Etiketat pėr kėtė Temė