Receta Gatimi

GTA Vice City nė Nexus 7 dhe Nexus 4 (foto + video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile GTA Vice City nė Nexus 7 dhe Nexus 4 (foto + video)


  Djemte e Rock Star Games e kishin planifikuar qe javen e kaluar ta publikojne lojen GTA Vice City per pajisjet Android, por dicka nuk shkoi mire dhe kjo gje u shty per me vone. Zhvilluesit kane punuar ne ditet e kaluara dhe me ne fund versioni i lojes i klassike eshte paraqitur ne shitoren virtuale te Google, Google Play Store. Loja ka madhesine prej 1.4GG, pra nese keni ne plan ta blini ate, duhet ta keni parasysh kohen e pritjes sidhe te keni hapesire te mjaftueshme ne pajisjes.

  Me poshte do te shikoni disa foto nga Nexus 4 sidhe Nexus 7 si edhe nje video te bere nga autori i ketij artikulli.


  GTA Vice City ne Nexus 7

  GTA Vice City ne Nexus 4

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ne tablet duhet te jete shume e lezetshme

 3. #3
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Loja ime e par kur kam mar pc , ter diten duke loz

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  s`duket keq ne Tablet, por un s`besoj se mund ta luaja... Ka dale dhe per iPhone me duket!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2013, 02:21 AM
 2. 16 Truke pėr Nexus 7 tė cilat duhet t'i dini (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 02-02-2013, 11:54 AM
 3. A eshte ky Sony Nexus X smartphone? (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-10-2012, 08:12 PM
 4. Paraqiten imazhe te LG Nexus Smartphone (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 11-10-2012, 03:05 PM
 5. Google Nexus S (Nexus 2) e listuar nė Best Buy
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2010, 02:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė