Receta Gatimi

Ēfarė ju ngeli peng nga 2012-ta?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 13 prej 13
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36

  Cool Ēfarė ju ngeli peng nga 2012-ta?

  Sapo u pėrmbush viti 2012! Pėr fate te mire, njerėzimi dhe Toka shpėtuan nga njė shkatėrrim i mundshėm! Pėrveē dėshirės pėr te jetuar, ēfarė ju ngeli pa pėrmbushur ne vitin qe jemi duke lėne mbrapa?

  Gėzuar 2013-ten!

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  28
  Me ka ngel njera fiksim ishalla ne 2013 behet ndonje gje

 3. #3
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  fillimi i shkolles se lar sepse nuk pata pare,ishalla 2013 do te kemi pare sepse 2013 do te kemi zgjedhjet keshtu qe shpresoj se do ta ndejki shkollen e lart

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Me ka ngel njera fiksim ishalla ne 2013 behet ndonje gje
  edhe une si ti bal!

  Ishalla po bojm dicka en 2013 bile haha

 5. #5
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  20
  Qe nuk fetova nderrimin e vitit ne Elb

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e Alberti
  Anėtarėsimi
  Apr 2010
  Vendndodhja
  Mitrovicė
  Postime
  33
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Bashkimi Kombetar, ishalla po bohet 2013

 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  cf me ngeli peng cf me ngeli peng
  mendoj se asgje e rendesishme.......cf doja e realizova...

 8. #8
  Shqiptar 10% Maska e ergiseld
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  46
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  njeriu gjithmone kur ecen para e kthen koken pas,dhe jo ne nje vit te vetem por ne vite me radhe,
  2012 me ngadalsoi disa gjera,uroj qe kete vit te marrin hapin me shpejtesine e duhur

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  qe nuk provova dot kadaifin qe kish ber tezja ime

 10. #10
  "Vlerėsoje veten, 20% Maska e ezel
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Vendndodhja
  world
  Postime
  128
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0
  si po i ban keto figura moj labe a mundsh me me tregu

  - - - Updated - - -

  pa valahi se pa shkoll te duket vetja kot ishalla me plotesohet kjo deshir edhe pse un nuk kam fat kurkun

 11. #11
  Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
  Anėtarėsimi
  Jan 2012
  Postime
  3,332
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  16
  Asgje...

 12. #12
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Edhe une si majdi me icemanin me ngelen peng disa gjera

 13. #13
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ezel Lexo postimin
  si po i ban keto figura moj labe a mundsh me me tregu
  ktu te ky kuadrati ku shkruan , siper ke nje menu. te nje nga menut ke kte shenjen ' ' por esht me e vogel . Kliko aty dhe te dalin nje pjes e figurave. nese do te tjera kliko tek ' Me shume ' . Kupt...

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja cfare do ndodh sipas NASA-s me 21 Dhjetor 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 11-12-2012, 09:07 PM
 2. Ja cfare do te prezantohet ne IFA 2012
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 17-07-2012, 06:01 PM
 3. Udhetimet ne 2012-n, cfare pritet te ndodhe!!
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-03-2012, 12:06 PM
 4. Viti 2012, ja cfare pritet te ndodhe
  Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 29-12-2011, 12:19 PM
 5. Merret peng dhe perdhunohet 19-vjecarja
  Nga Kliton nė forum Shtypi i Ditės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 03-08-2009, 10:17 PM

Etiketat pėr kėtė Temė