Dy motra binjake pėrkatėsisht 19-vjeēe janė bėrė nėna nė tė njėjtėn ditė.

Aimee dhe Ashlee Nelson deklarojnė se ēdo gjė ka ndodhur rastėsisht pasi ato nuk kishin planifikuar qė lindja e fėmijėve tė tyre tė ishte nė tė njėjtėn ditė, raporton noa.

Vogėlushėt qė motrat binjake mbajnė nė duar, kanė lindur dy orė distancė nga njėri-tjetri nė tė njėjtin spital dhe janė nė gjendje tė mirė shėndetėsore, ashtu sikurse edhe nėnat e tyre.