Receta Gatimi

Shkarko BitDefender Free Edition


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Thumbs up Shkarko BitDefender Free Edition


  Edicioni pa pagesė i antivirusit BitDefender ėshtė njė antivirus dhe anti-spyware pėr Windows.

  Ai pėrdor cloud pėr tė ju ofruar mbrojtje nė kohė reale tė sistemeve Windows qė pėrdorin tė njėjtėn makinė skanimi dhe mbrojtjeje qė ėshtė ndėrtuar nė produktet komerciale.

  Ju mund tė lėshoni apo ndalni mburojėn dhe tė zgjidhni nėse programi tė skanojnė automatikisht sistemin tuaj kur nuk ėshtė duke u pėrdorur.

  Versioni pa pagesė i BitDefender pėrshtatet me tė gjitha versionet e fundit tė sistemit operativ Microsoft Windows.

  Ai do tė largojė tė gjitha programet e tjera pėr siguri qė janė instaluar nė sistem nėse nuk jeni tė kujdesshėm gjatė instalimit.

  Ju po ashtu edhe mund tė ndalni gjenerimin e raportimeve pėr pėrdorim anonim nėse nuk dėshironi qė tė dėrgoni tė dhėna tek ndėrmarrja.

  Mė poshtė mund tė ndiqni njė video tė shkurtėr qė demonstron se si ky program funksionon kundėr sulmeve keqdashėse. Kliko kėtu pėr ta shkarkuar.


 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  ...e nxori dhe ky versionin falas

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. [Falas] Licensa per Bitdefender Internet Security 2013
  Nga vaaldr1n nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 04-02-2013, 11:55 AM
 2. Free MP3 Grabber - Shkarko Muzike nga Youtube Falas
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-09-2012, 02:42 PM
 3. Shkarko FL Studio 9 XXL Producer edition
  Nga 5tivi nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 20-02-2010, 01:25 PM

Etiketat pėr kėtė Temė