Te jetosh ne menyre fantastike ? Me poshte do te ju prezantojme disa nga produktet kryesore te panairit te mobiljeve "Imm Cologne" ne Köln/Gjermani.Rolf Benz100% Kadife do te thote sivjet tek Rolf Benz. Programi i kolltukeve te sallonit, "Aero" eshte elegant dhe komod.

Panel

Tavoline prej druri nga Lema tek Rolf Benz, punim i Stilwerk.at

Kolltuk salloni

Kolltuk salloni ne forme trekendeshi nga Walter Knoll

Dushwaska e gjyshes

Model me detaje druri nga Agape

Tapet arti

Model "Paintes Mahal" nga koleksioni Rug Evolution nga Vartian prej mendafshit te paster.

Outdoor-Hit

Modelet nga Viteo mund ta kthejne oborrin ne nje dhome pritjeje me materialet e tyre inovative.

Cook Pink

"Pia" eshte Coup me i ri i prodhuesit te guzhinave Allmilmö. Siperfaqet jane te lyera me shkelqim te larte dhe mbushur me plot dashuri me detaje. Me shume info allmilmoe.de

Must Have 2013

Karrige me ngjyre me dizajne elegante, si per shembull nga Ronon.

Colourblocking

In eshte kush ulet brenda. Baln nga Leolux (leolux.com)