Receta Gatimi

“Bagėti e Bujqėsi” Elektronike


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Smile “Bagėti e Bujqėsi” Elektronike


  Prej tash tė gjithė shqiptarėt anembanė Botės mund tė lexojnė “Bagėti e Bujqėsia” edhe online. Shtėpia Botuese “Filozofia Urbane” ka krijuar faqen online tė librave elektronikė. Kjo faqe ėshtė e para e kėtij lloji nė trojet shqiptare.

  Nė librariaelektronike.com, prej tė premtes sė kaluar, mund tė gjinden botime dhe publikime tė kėsaj Shtėpie Botuese por edhe tė organizatave tė tjera.

  Aty tanimė janė publikuar disa libra tė Klasikėve shqiptarė dhe shkrimtarėve bashkėkohorė si: Naim Frashėri, Migjeni, Ilire Zajmi, Albatros Rexhaj, dhe pritet qė libraria tė pasurohet edhe mė shumė.

  Projekti i botimit elektronik tė tė gjitha veprave tė klasikėve tė letėrsisė shqiptare ku pėrfshihen tė gjitha veprat e Periudhės sė Rilindjes Kombėtare si dhe tė Periudhės sė Pavarėsisė Kombėtare, pritet tė pėrfundojė pas gjashtė muajve.

  Nevahir Hazeri thotė se ky projekt ėshtė veēanėrisht i vlefshėm pėr bashkatdhetarėt. “Konsiderojmė se botimi elektronik i veprave tė klasikėve tė letėrsisė shqiptare ėshtė me vlerė tė veēantė pėr shqiptarėt e diasporės”.

  Tė gjitha librat qė gjenden nė kėtė webfaqe janė falas.

  "Filozofia Urbane" ėshtė shtėpi botuese, e specializuar nė fushėn e botimeve elektronike.

  “Veprimtaria jonė ėshtė e karakterit jofitimprurės, ndėrsa qėllimi ėshtė qė, edhe nė letėrsinė shqipe, tė krijohet dhe tė zhvillohet tradita e librit elektronik, sipas praktikave mė tė mira ndėrkombėtare”, thotė Hazeri.


  Burimi: Gazeta Jeta ne Kosove

 2. #2
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Ska per ta lexu ndonjeri

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga PinkPrincess Lexo postimin
  Ska per ta lexu ndonjeri
  Jo jo... Qe pe lexoj une ^_^ lol

 4. #4
  ♥♥♥Princess♥♥♥ 20% Maska e PinkPrincess
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  out of space
  Postime
  282
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  17
  Do jesh rrast i rrall haha! Mos ke per ta dhene provim?

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Jo jo, po thash ta lexoj se edhe ashtu s'kom lexu libra kurr e bile hajt ksaj radhe

  lool ^_^ ishte shaka! (:

 6. #6
  Daddy's Girl <3 35% Maska e bessy
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Postime
  678
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  14
  bravo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. iDOSER - Droga elektronike
  Nga 3r1k0 nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 07-10-2012, 11:34 AM
 2. Femrat po i kthehen piraterisė sė librave elektronikė
  Nga Erinaa nė forum Letėrsia shqiptare dhe e huaj
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-05-2011, 07:19 PM
 3. GameWorld vendtakim pėr entuziastėt e sporteve elektronike
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 04-10-2010, 11:41 AM
 4. Kerkese per libra elektronike
  Nga armendi1984 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-07-2008, 08:21 PM

Etiketat pėr kėtė Temė