Receta Gatimi

Ermal Mamaqi vendos tė largohet nga “Apartamenti 2XL '' !!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
  1. #1
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24

    Unhappy Ermal Mamaqi vendos tė largohet nga “Apartamenti 2XL '' !!

    Sezoni i ri i spektaklit tė humorit “Apartamenti 2XL” do tė startojė pa aktorin Ermal Mamaqi. Lajmi ėshtė bėrė i ditur nga stafi, tė cilėt tregojnė se ai ėshtė larguar me dėshirėn e tij.

    Ai do t’i pėrkushtohet tėrėsisht muzikės dhe biznesit privat, duke u shkėputur nga aktrimi.

    Madje pėrveēse thuhet se do tė punojė pėr njė album muzikor, Ermali do tė ketė edhe studion e vet private qė do tė prodhojė muzikė pėr tė tjerėt.

    Nė dhjetor ai ka deklaruar nė “Dita ime” se: “nė 2013-ėn do tė dalė nė treg albumi im mė i ri. Kam projekte konkrete qė lidhen me muzikėn: ndoshta realizimi i njė studioje muzikore, ku mund tė punoj vetė, por gjithsesi ėshtė ende herėt pėr tė folur. Ndoshta do tė bėj edhe njė shkėputje tė shkurtėr nga aktrimi. Gjithsesi mbetet pėr tu studiuar”, citohet ai nga “BlueTooth”.


  2. #2
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    Do te verteten ti?....sec kishte nje humor kinez ky qe nuk me pelqente fare....Juli me pelqen me shume....

  3. #3
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    ua flm shum qe ma the te verteten ...me hape syt

    ermaliiiiiii......me pelqente shum.....dhe me vjen shum keq qe nuk do jet me aty.....kishte batuta shum spontane...
    dhe juli sh i mir esht...po esht pak si sh karagjoz....

    me pelqen shum albanua......ai me theks vlonjati...ahahaha esht i madh per ke te ze be

  4. #4
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    hahahahaha mua humori kinez nuk me ngjit...Ermali si femij i pa rritur mire me duket...aspak serioz....madje me vjen keq per Amin...nje vajze si ajo...me nje tralala si ai!....hahahahaha sa e prer jam ....

  5. #5
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    hahahaha...me fal ...ti pret seriozitet ne nje format humori ????????

    e ke degjuar ermalin ne ndonje intervist ....debat...diskutim....? me sa duket jo....esht shum inteligjent qe ta dish zotrote.....( u nxeva keq tani ) ....dhe shum i embel....
    nrm qe nje vip nuk njihet 100% normale.....po ermali...esht cun flori...sinq

  6. #6
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,524
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    26
    Normal, ku o' parja shkojn kejt... Sa i perket humorit ktina, me fol ka t'del shpirti qe thojn, une 2 - 3 her kom kesh me to, se tjerat s'i kuptojsha (foret e tina, batutat)... Per muzik i kan do kong t'mira kta si grup, t'vjetra, "The Dreams" e ka pas emrin grupi e ato m'pelqejn, senet e reja qe i ka qit nuk m'kan pelqy. Suksese kti djalit

  7. #7
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    hahahaha...me fal ...ti pret seriozitet ne nje format humori ????????

    e ke degjuar ermalin ne ndonje intervist ....debat...diskutim....? me sa duket jo....esht shum inteligjent qe ta dish zotrote.....( u nxeva keq tani ) ....dhe shum i embel....
    nrm qe nje vip nuk njihet 100% normale.....po ermali...esht cun flori...sinq
    u te hengert me gjithe Ermalin ty pa ...kur i thua edhe i zgjuar pa le....ku e ka zgjuarsine???????....apo e ka dhene per pjese kembimi?....

    Dhe nuk thash qe duhet te jete serioz ne format humori...se aty dihet se si duhet te jete...ama ka nje humor keshtu si pa lidhje......

    tani per te embel edhe mbase eshte ....por me Amin pati fat me pelqen shume...vajze e kulturuar...dhe inteligjente pa dyshim...flet me norma...
    di kur duhet te behet shaka...di te qendroj edhe serioze...sepse ndahen gjerat qe ta dish...nuk mund te qeshesh me vend dhe pa vend...se e mbaj mend qe ishin ftuar te dy tek emisioni Ora 5...bente si karagjoz...si adoleshent i pa rritur....

    Gjithsesi...eshte djale i mire se ve ne dyshim...

  8. #8
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    si sperton qe shkruan kaq shum moj moter
    Preferencat jan individuale......dhe kjo dihet....
    Nje njeri si ermali me duket shum i vecant.......spontan.....thot ate qe i vjen ne mendje.....jo si shumica qe perpara kamerave bejn perfektin e dynjas....
    Ndaj bota ka nje larmishmeri karakteresh,......sepse sjemi njesoj....
    Sa per amin.......me duket shum e ngrir para kamerave.....e flet sikur ka qull ne goj lumadhja hahaha
    Vleresimi im esht ajo qe shoh ne televizion....cka do te thot se kam shum pak per te fol....e megjithate......me aq sa kam par....kjo esht pershtypja ime ...

  9. #9
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Tani qe iku ky eshte kot, se shoh me, ky ishte me i miri

    - - - Updated - - -

    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    si sperton qe shkruan kaq shum moj moter
    Preferencat jan individuale......dhe kjo dihet....
    Nje njeri si ermali me duket shum i vecant.......spontan.....thot ate qe i vjen ne mendje.....jo si shumica qe perpara kamerave bejn perfektin e dynjas....
    Ndaj bota ka nje larmishmeri karakteresh,......sepse sjemi njesoj....
    Sa per amin.......me duket shum e ngrir para kamerave.....e flet sikur ka qull ne goj lumadhja hahaha
    Vleresimi im esht ajo qe shoh ne televizion....cka do te thot se kam shum pak per te fol....e megjithate......me aq sa kam par....kjo esht pershtypja ime ...
    edhe une jam dakrd me ty

  10. #10
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    36
    Vetem rolin e gayo dinte te bente ky!

  11. #11
    Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
    Anėtarėsimi
    Nov 2008
    Postime
    2,893
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    18
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Vetem rolin e gayo dinte te bente ky!
    lol,, jo aq vullgar, i thone cuni i mamit

    Suksese ne muzike!

  12. #12
    Postues Veteran Lirenti-Addicted Maska e olsii
    Anėtarėsimi
    Jan 2012
    Postime
    3,332
    Gjinia
    Mashkull
    Reputacioni
    16
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
    Vetem rolin e gayo dinte te bente ky!
    haha, do kesh par ti vetem kete rol se ky bene edhe role te tjera, psh si femer

  13. #13
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga labja Lexo postimin
    si sperton qe shkruan kaq shum moj moter
    Preferencat jan individuale......dhe kjo dihet....
    Nje njeri si ermali me duket shum i vecant.......spontan.....thot ate qe i vjen ne mendje.....jo si shumica qe perpara kamerave bejn perfektin e dynjas....
    Ndaj bota ka nje larmishmeri karakteresh,......sepse sjemi njesoj....
    Sa per amin.......me duket shum e ngrir para kamerave.....e flet sikur ka qull ne goj lumadhja hahaha
    Vleresimi im esht ajo qe shoh ne televizion....cka do te thot se kam shum pak per te fol....e megjithate......me aq sa kam par....kjo esht pershtypja ime ...

    hahahahaha,nuk pertoj te shkruaj se eshte nje nder gjerat qe adhuroj me shume te beje....kjo si pasoj e profesionit

    Une nuk kam te drejte te gjykoj shijet e tua...jo une....por askush ne bote nuk e ka kete te drejte...

    Vetem se qe nuk me pelqen eshte e qarte ....hahahahahaha dhe me Amin s'ke pune more vesh mora thuaj!...ooooooo kjooo

    ashtu e ka te folurin ajo...s'ke ci bene.......por nga truri dhe "brumi"...eshte disa shkalle me larte se Ermali...100 shkalle do thoja une .....dhe ku je se me mori malli mojjjjjjjjj

  14. #14
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Auroraa Lexo postimin
    hahahahaha,nuk pertoj te shkruaj se eshte nje nder gjerat qe adhuroj me shume te beje....kjo si pasoj e profesionit

    Une nuk kam te drejte te gjykoj shijet e tua...jo une....por askush ne bote nuk e ka kete te drejte...

    Vetem se qe nuk me pelqen eshte e qarte ....hahahahahaha dhe me Amin s'ke pune more vesh mora thuaj!...ooooooo kjooo

    ashtu e ka te folurin ajo...s'ke ci bene.......por nga truri dhe "brumi"...eshte disa shkalle me larte se Ermali...100 shkalle do thoja une .....dhe ku je se me mori malli mojjjjjjjjj
    mos me thuaj qe u ke numeruar edhe shkallet tani !...
    kur vesh taka...edhe ndoshta...... ky esht i vetmi disavantazh mes tyre....

    te marr vec e vec......ami me duket nga ato bukuroshet tyryfycka... ......te marr sebashku......(dhe tani po flas seriozisht : P )....me duken cift vertet i plotesuar.......
    nderkoh qe un e ti derdellisim ktu...ata kush e di nga po e han darken tani....

  15. #15
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    hahahahhhahaahha fiks!....

    nuk eshte vetem e bukur...por goc me mend...se me cmende....o labe...nuk e di...por une i kam inat meshkujt me humor pa lidhje....me ato fytyrat komike...pse nuk them per Salsanon....ka nje humor me krip....Agron Llakaj....ect....te kenaqet veshi ti degjosh...kurse me Ermalin tend ...edhe syri kenaqet me publicitet ...hahahahaha eshte cun i mire...se na cmende....Ermali Ermali tiiiiiii oooooooo

  16. #16
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    hahhahaha....poo..ti ke qejf tullacet......dhe kte e kam shum te qart.....
    ti mund te me tregosh argumenta per nje politikan...per nje shkrimatar...a ku di un...... por jo per nje humorist. Kur mua me ben te qesh.......dhe me jep ndjesi pozitive prania e tij ne ekranet shiptare..........nuk eshte nevoja te ma mbushesh mendjen mi ermalin.......dheee oo kjooo je vet ..ok
    eshte shum solar si cun.....dhe shum i vecant.....pik mo vlla

  17. #17
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    hahahahahhahaha hahahahha sa kam qeshur...i kisha qejf tullacet une...por personi im eshte me floke hahahahaha ....shyqyr o zot!....qe me kane ndryshuar shijet

    me vjen keq qe do te mungoj Ermaliiiiii.........me vjen keq shuuuuuuuuuume.....kaq shume sa me shume s'beheet ...he se mbase del me ndonje kenge...si kjo psh


  18. #18
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    te ndryshuan shijet per tullacet......kjo do te thot qe nuk je e qendrueshe ne preferenca.....
    ndaj po ja le kohes kte punen e ermalit......dhe me bindje e them qe pas dy vjetesh do vish e do me thuash...labe njihu me djalin tim 'ermalin'


  19. #19
    E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
    Anėtarėsimi
    Jan 2013
    Vendndodhja
    Honoluluuu
    Postime
    3,023
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    15
    jooooooooooooooooooooooooo!.....

    normale asgje nuk eshte e perjetshme...shijet varjojne ne baze te kohes...me floke ose jo....s'prish pune...rendesi ka c'ka ka brenda flokeve

    .........

  20. #20
    ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
    Anėtarėsimi
    Nov 2010
    Vendndodhja
    √ĻŐЯĔ
    Postime
    9,974
    Gjinia
    Femer
    Reputacioni
    24
    poooooooooooooo!!.....

    legene femer ( se mos ma merr per keq kte moj ...e perdor me 2 shoqet e ngushta haha )

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

  1. Dell largohet nga tregu i smartphone-eve
    Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 14-12-2012, 09:21 PM
  2. Apartamenti 2XL VS Portokalli
    Nga labja nė forum Kinematografia dhe Televizioni
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 08-04-2012, 08:32 PM
  3. Ankth nga provimet? - Ja si largohet
    Nga labja nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 02-03-2012, 08:34 PM
  4. Sullivan: Behrami dėshiron tė largohet
    Nga vaaldr1n nė forum Futbolli
    Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 13-08-2010, 01:55 PM
  5. Apartamenti me qera.
    Nga Bessa nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
    Pėrgjigje: 3
    Postimi i Fundit: 23-02-2009, 05:57 PM