A janė valet e celularit tė dėmshme?


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32

  A janė valet e celularit tė dėmshme?

  Receta Gatimi

  Nė njė emision italian flitej pėr valėt dhe demet e tyre, qė lėshon celulari gjate thirrjeve. Nėse biseda ne celular zgjatej me minuta te tera "valėt" e telefonit do te nxehnin te gjithė anėn ku ishte mbėshtetur telefoni.

  Me ane te nje matesi valesh resultoi se valet ishin me te forta kur:

  • 1 - Telefoni ishte i nje gjenerate te vjeter
  • 2 - Telefoni kishte pak rrjet (ato shenjat e antenet)
  • 3 - Telefonata zgjaste me minuta te tera
  • 4 - Telefonata kryhej brenda makines apo ambjente te mbyllura strukture hekuri
  Ēfare raporti keni me celularin? Sa zgjat telefonata zakonisht? Po kur flini ku e mbani celularin?

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Edhe mos te flasesh fare, eshte i demshem nese e mban me vete, por eshte dicka qe nuk bejme dot pa te..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Punėt mė tė dėmshme pėr shėndetetin
  Nga olsii nė forum Fitness dhe Wellness
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 06-02-2013, 09:11 PM
 2. Pasojat e pėrdorimit tė celularit
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 25-03-2011, 11:24 PM
 3. Sa tė dėmshme janė pikat e syve?
  Nga ulkina nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 04:46 PM
 4. Fotografitė e para tė celularit nga Google
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 23-12-2009, 03:53 PM
 5. Sporti i ri: hedhja e celularit
  Nga Kliton nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 21-06-2009, 08:14 AM

Etiketat pėr kėtė Temė