Receta Gatimi

Shtėpiza nė mes tė lumit (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26

  Moti Shtėpiza nė mes tė lumit (foto)
  Tė gjithė kanė ėndėrruar qoftė njėherė nė jetė pėr njė shtėpi buzė detit, buzė liqenit apo buzė lumit, por serbi Milija Mandiē shkoi pėrtej…

  Nė vitin 1968, me ndihmėn e miqve, Mandic hodhi “themelet” e shtėpizės sė tij mbi njė shkėmb tė vogėl nė mes tė rrjedhės sė lumit Drina. Nė pėrfundim tė ndėrtimeve, ku ėshtė pėrdorur kryesisht dru dhe pak metale, Mandic u transferua nė banesėn e tij qė kishte ėndėrruar.

  Porta hyrėse nė banesėn e tij ėshtė njė varkė e vogėl, ndėrsa pėr cdo tė papritur tė natyrės, nė anė tė shtėpisė qendron e varur njė komardare shpėtimi.

  Nga 1968 e deri mė sot ai ėshtė detyruar tė riparojė shtėpinė e tij plotė 6 herė dhe kjo pėr shkak tė stuhive dhe pėrmbytjeve qė kanė prekur zonėn nė gjithė kėto vite.


  Burimi: Top-Channel

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ishalla si del gjumi naten! Gjithesi mjaft gjeniale por un sdo te flija asnje nat aty

 3. #3
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Bukur shume

 4. #4
  E..S...L...I Lirenti-Addicted Maska e Auroraa
  Anėtarėsimi
  Jan 2013
  Vendndodhja
  Honoluluuu
  Postime
  3,023
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15
  O sa vend i bukur!.....

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  ja s'po m'pelqen...

 6. #6
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga iceman Lexo postimin
  ja s'po m'pelqen...

  normal, se ti nuk di not dhe ke frike si te arrish atje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Foto ēiftesh - Dashuria ne Foto!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 81
  Postimi i Fundit: 21-04-2015, 09:04 PM
 2. Foto Kuq e Zi!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 73
  Postimi i Fundit: 01-09-2012, 11:37 PM
 3. Zbulohen foto te Sony Xperia Mint (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-07-2012, 08:33 PM
 4. Rihanna, foto seksi pėr Armanin (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 10-03-2012, 11:33 AM
 5. Shtėpiza e iPhone 3G ēahet vetvetiu
  Nga Coca-Cola nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 01-08-2008, 07:32 PM

Etiketat pėr kėtė Temė