Receta Gatimi

Sherbime tatuazhezh


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 11 prej 11
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e viktorcungu82
  Anėtarėsimi
  Apr 2013
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Thumbs up Sherbime tatuazhezh

  ju ftoj te vini ne studion tattoo tori nese jeni te interesuar per te ber nje tattoo cmimet jan te arsyeshme punoj qe prej 16 vjetesh me tattoo cilsia esht e pa diskutueshme jeni te mirpritur TATTOO TORI STUDIO rruga bardhyl shkolla 4 deshmoret nr cel...068 51 56 219 flm.

 2. #2
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Shum faleminderit per informacionin.
  Thjeshte neqoftese po ben reklamin, je ne vendin e gabuar.
  Shiko per ndonje faqe te tjera dhe do kesh me shume shikues dhe klient.
  Gjithe te mirat.

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  36
  Ju ftoj me pare te beni nje prezantim, keshtu krijoni me shume besim tek klientet tuaj

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Elti Vlore Lexo postimin
  Shum faleminderit per informacionin.
  Thjeshte neqoftese po ben reklamin, je ne vendin e gabuar.
  Shiko per ndonje faqe te tjera dhe do kesh me shume shikues dhe klient.
  Gjithe te mirat.
  o Elti sa me kishte munguar kjo shprehja:Vlore vlla!!!hahahaha,jemi njesha ne vlla..

 5. #5
  I' aaammm uniqueeee! 20% Maska e Elti Vlore
  Anėtarėsimi
  May 2011
  Vendndodhja
  Vlorė vlla!
  Postime
  157
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Hahahahaahha Me behet qejfi motra
  Te fala.

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e catemidleton
  Anėtarėsimi
  Mar 2013
  Vendndodhja
  where I want to be
  Postime
  456
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Elti Vlore Lexo postimin
  Hahahahaahha Me behet qejfi motra
  Te fala.
  hahahahahate fala dhe ti mi bej Vlores...

  - - - Updated - - -

  mos ndoshta rastesisht,gabimisht po te njoh,ndoshta je i brezit tim...Ali Demi...2002.

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  26
  Du mi bo 1 tattoo kysmet kur t'vi n'Shqipni veres (ciles se di, veē veres na ka met me thon... )

  Po se morra vesh une, ku e ki ket' studio ti ? N'cilin qy8 ?

 8. #8
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  30
  Faktikisht sikur te beni nje prezantim nuk do ishte keqe,pasi une por besoj dhe te tjere do te kishin deshire te merrnin pak me shume info rreth tattoo-s.

 9. #9
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  18
  Eksperianca me thote boll boje ke konsumuar

 10. #10
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  29
  Hahahaha

 11. #11
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga catemidleton Lexo postimin
  hahahahahate fala dhe ti mi bej Vlores...

  - - - Updated - - -

  mos ndoshta rastesisht,gabimisht po te njoh,ndoshta je i brezit tim...Ali Demi...2002.
  o jo , Elti eshte i vogel . Dhe e ka ber tetvjecaren atje ku e kam ber edhe un .

  Sa per temen ,,,,,, duhet ta dish qe biznesi esht i lidhur ngusht me marketingun . Cesht kjo reklam sikur po shet presh ....

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndermarrja jone kryen keto sherbime
  Nga vaaldr1n nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 17-10-2012, 09:56 PM
 2. Disa sherbime kerkimi te ofruara ne google
  Nga 3r1k0 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 30-04-2010, 07:51 PM